Září
5.9.2009
5.kolo Světového poháru v kolové elite – Kunštát
Skupina „A“ Skupina „B“
1. SC Svitávka 12b. 32:12 1. RC Höchst 1 12b.22:08
2. VMC Oftringen 07b. 18:11 2. RV Winterthur 09b. 25:06
3. SV Ehrenberg 04b. 15:17 3. Sokol Zlín – Prštné 06b. 13:17
4. MO Svitávka 1 03b. 08:14 4. MO Svitávka 2 03b. 08:21
5. VCE Dorlisheim 03b. 05:24 5. SC Kolárovo 00b. 03:19
zápas o 9. a 10.místo:
Dorlisheim - SC Kolárovo 2:4
1.semifinále:
SC Svitávka - Winterthur 4:5
2.semifinále
Höchst 1 - Oftringen 5:2
zápas o 7. a 8.místo:
MO Svitávka 1 - MO Svitávka 2 10:4
zápas o 5. a 6.místo:
Ehrenberg - Sokol Zlín/Prštné 5:4
zápas o 3. a 4.místo:
SC Svitávka - Oftringen 4:5
Finále:
Winterthur - Höchst 1 3:1
Konečné pořadí 5.kola Světového poháru:
1.RV Winterthur SUI Peter Jiricek – Marcel Waldisphül 50b.
2. RC Höchst 1 AUT Dietmer Schneider – Simon König 45b.
3. WMC Oftringen SUI Rafael Stadelmann – Andreas Zaugg 40b.
4. SC Svitávka CZE Hrdlička Jiří – Hasoň Radim 35b.
5. EV Ehrenberg GER Rico Rademann – Tino Kebsch 30b.
6. Sokol Zlín – Prštné CZE Ludvík Písek – Martin Struhař 25b.
7. MO Svitávka 1 CZE Milan Novák – Pavel Vitula 20b.
8. MO Svitávka 2 CZE Pavel Loskot – Radim Lepka 18b.
9. SC Kolárovo SVK Robert Loskot – Robert Rizman 16b.
10. VCE Dorlisheim FRA Benjamin Mayer – Francois Rieb 14b.
5.9.2009
Leedener Einhorn – Cup - junior Leeden - Německo
1. Eberstadt GER 18b. 26:10 Fachar Benjamin – Wehner Timo
2. MO Svitávka CZE 10b. 22:11 Richter Pavel – Šístek Petr
3. Leeden GER 10b. 15:16 Demir Ali – Leniewski Dominic
4. Naudor GER 05b. 17:21 Dings Christph – Klein Maxmilian
5. Schiefban GER 05b. 13:17 Radtke Felix – Holms Deam
6. Niederlautersten GER 05b. 12:19 Neubert Hendrik – SimonPaul
7. Braumsche GER 04b. 11:22 Noack Lucas – Goy Marcel
12.09.2009
Mistrovství České republiky – žáků Chrastava
1. MO Svitávka 21b. 38:05 Staněk Roman – Hrdlička Jiří
2. Sokol Zlín – Prštné 1 18b. 26:10 Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav
3. TJ Šitbořice 1 13b. 19:08 Boháček Tomáš – Hájek Patrik
4. Spartak Chrastava 1 13b. 18:13 Říha Jiří – Gebr Tomáš
5. Spartak Přerov 1 09b. 17:18 Váňa Filip – Adam Radek
6. Sokol Zlín – Prštné 2 06b. 13:19 Dušek Petr – Adamová Blanka
7. Favorit Brno 1 00b. 00:30 omluveni pro nemoc
8. Start VD Plzeň 1 00b. 00:30 omluveni pro nemoc
12.9.2009
47. Rosariopokal Sangerhausen – Německo / elite
Skupina „A“ Skupina „B“
1. Ehrenberg 12b. 26:08 1. Svitávka 12b. 28:09
2. Zscherben 09b. 23:08 2. Gärtringen 09b. 16:13
3. Favorit Brno 06b. 20:17 3. Mücheln 06b. 17:18
4. Sangerhausen 03b. 12:21 4. Obernfeld 03b. 12:22
5. Möhlin 00b. 05:32 5. SC Kolárovo 00b. 14:25
zápas o 9. a 10.místo:
Möhlin - SC Kolárovo 5:5 9:8 penalty
1.semifinále:
Ehrenberg - Gärtringen 7:1
2.semifinále
Svitávka - Zscherben 5:5 8:7 penalty
zápas o 7. a 8.místo:
Sangerhausen - Obernfeld 6:5
zápas o 5. a 6.místo:
Favorit Brno - Mücheln 6:4
zápas o 3. a 4.místo:
Gärtringen - Zscherben 6:5
Finále:
Ehrenberg - Svitávka 6:2 / 5:0 červená karta R.Hasoň
Konečné pořadí:
1. BG Ehrenberg GER Rico Rodemann – Mike Pfaffenberger
2. SC Svitávka CZE Jiří Hrdlička – Radim Hasoň
3. Gärtringen GER Lars Wegmann – Christian Hofmann
4. RSV Zscherben GER Michael Gerdes – Sven Broedel
5. Favorit Brno CZE Miroslav Berger – Miroslav Berger junior
6. VfH Mücheln GER Mike Rödger – Herbert Pischl
7. RSV Sangerhausen GER Karsten Rohde – Steve Pfaffenberger
8. RSV Obernfeld GER Julian Kopp – Raphael Kopp
9. VCR Möhlin SUI Stefan Lützelschwab – Renamo Bianco
10. ŠKC Kolárovo SVK Robert Rizman – Ludvík Písek
19.9.2009
Velká cena města Zlína – elite Zlín
1. Sokol Zlín – Prštrné 1 Struhař Martin – Krejčí Jan
2. Start VD Plzeň 1 Kydlíček Ondřej – Štěrba Hynek
3. Milo Olomouc 1 Petrůj Jiří – Vokurka Milan
4. Sokol Zlín – Prštné 2 Písek Ludvík – Chovančík Milan
5. Swechat Vídeň Wolf Peter – Wondra David
6. St. Pölten Wiener Helmut – Slachtner Gerhard
7. Spartak Přerov Váňa Radim – Bercsényi Ondřej
8. Neuenburg Müller Markus – Kössler Andreas
26.9.2009
3.kolo I.ligy Favorit Brno
1. Start VD Plzeň 1 13b. 25:15 Kydlíček Ondřej – Štěrba Hynek
2. Prima Nezamyslice 1 08b. 24:17 Přikryl Martin – Přikryl Petr
3. Spartak Přerov 1 08b. 17:15 Přikryl Pavel – Oral Roman
4. Spartak Chrastava 1 05b. 13:14 Brodský Tomáš – Fadrhonc Daniel
5. Sokol Zlín – Prštné 2 04b. 11:23 Krejčí Jan – Nesvadba Tomáš
6. Dukla Brno 1 02b. 11:17 Burda David – Kotulán Břetislav
Do Extra ligy 2010 postupuje Start VD Plzeň 1. Sestupujícím družstvem do II.ligy je Sokol Zlín – Prštné 2.
26.9.2009
Evropské finále U 23 Beringen – Belgie
Skupina „A“ Skupina „B“
1. Dornbirn 12b. 40:08 1. Höchst 12b. 22:08
2. Stein 2 09b. 18:12 2. Stein 1 09b. 15:06
3. Dorlisheim 06b. 08:17 3. Sirnach 06b. 13:14
4. Beringen 1 03b. 08:22 4. Šitbořice 03b. 12:26
5. Mosnang 00b. 10:25 5. Beringen 2 00b. 07:18
zápas o 9. a 10.místo:
Mosnang - Beringen 2 3:3 6:5 penalty
zápas 7. a 8.místo
Šitbořice - Beringen 1 3:12
zápas o 5. a 6.místo:
Dorlisheim - Sirnach 3:3 4:6 penalty
Konečná tabulka U 23 – 2009:
1. RV Dornbirn AUT Markus Bröll – Thommy Bröll
2. RC Hochst AUT Simon Lubetz – Florian Fischer
3. Stein 1 GER Gerhard Mlady – Bernd Mlady
4. Stein 2 GER Robert Mlady – Michael Birkner
5. RV Sirnach SUI Christian Leuenberger – Sven Korn
6. Dorlisheim FRA Francois Rieb – Benjamin Mayer
7. WTC Beringen 1 GER Nils Dirikx – Brecht Damen
8. TJ Šitbořice CZE David Wamser – Oldřich Blaha
9. RMV Mosnang SUI Ralf Breitenmoser – Norbert Mullis
10. WTC Beringen 2 GER Claudio Gielen – Marco Gielen