Červen
5.6.2010
3.kolo II.ligy elite Pankrác Praha
1. Sokol Zlín – Prštné 3 13b. 28:15 Urbanec Miloš – Uhrovič Marek
2. Favorit Brno 3 10b. 18:18 Macek Ladislav – Krejčí Marek
3. Sokol Zlín – Prštné 2 08b. 26:17 Písek Ludvík – Landt Jiří
4. Milo Olomouc 1 07b. 19:19 Petrůj Jiří – Vokurka Milan
5. MO Svitávka 3 03b. 06:22 Stibor Jan – Richtr David
6. Pankrác Praha 1 01b. 15:21 Jenšík Daniel – Otčenášek Tomáš
Konečná tabulka II.ligy elite pro rok 2010:
1. Sokol Zlín – Prštné 2 38bodů 82:39
Postup mužstva do I.ligy pro rok 2011
2. Favorit Brno 3 25 bodů 58:55
3. Milo Olomouc 1 24 bodů 58:56
4. MO Svitávka 3 22 bodů 47:49
5. Sokol Zlín – Prštné 3 16 bodů 44:57
6. Pankrác Praha 1 05 bodů 44:77
Sestup pro rok 2011 do soutěže Mistrovství kraje.
5.6.2010
Finále Českého poháru žáků Favorit Brno
1. MO Svitávka1 24b. 65:10 Hrdlička Jiří – Staněk Roman
2. Sokol Zlín – Prštné 1 21b. 45:09 Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav
3. TJ Šitbořice 1 16b. 37:13 Boháček Tomáš – Hájek Patrik
4. Favorit Brno 2 15b. 29:19 Gerža Lukáš – Duda Jakub
5. Sokol Zlín – Prštné 2 11b. 24:12 Adamová Blanka – Peťovský Dan
6. Spartak Přerov 1 09b. 17:18 Váňa Filip – Měrák Dominik
7. SK Zlín 1 07b. 22:33 Pražák Dušan – Adam Radek
8. TJ Šitbořice 2 03b. 03:55 Drabálek Martin – Urbánek Štěpán
9. MO Svitávka 2 00b. 02:64 Hrdlička Jan – Richtr Michal
6.6.2010
2.kolo Světového poháru – elite Kagoshima – JPN
Konečné pořadí 2.kola SP 2010:
1. RC Höchst 3 AUT Bröll Thommy – Bröll Markus 50b.
2. Kongo Tokio JPN Matsuda Ko – Kinoshita Naoya 45b.
3. Kansai Uni Osaka JPN Goda Shoji – Murakami Ryosuke 40b.
4. Lyokan Tokio JPN Hirano Ken – Tanaka Satosi 35b.
5. Kuramae Tokio JPN Tikikura Munehiro – Fujita Yosuke 30b.
6. VCE Dorlisheim FRA Rieb Francois – Meyer Benjamin 25b.
7. Pinkes Osaka JPN Miyamodo Takehito – Yamamoto K. 20b.
8. Johore Bahru team MAL Ibra.I.B. Ibrahim – Mohd Z.B.Dahalan 18b.
9. SCAA Hong Kong HKG CHun Him Kwan – Wing Tai Ho 16b.
10. SCAA Kowloon HKG Wing Sun Mak – Chon To Chui 14b.
12.6.2010
Finále U 23 MO Svitávka
1. MO + Šitbořice 1 18b. 42:11 Richter Pavel – Wamser David
2. MO Svitávka 1 15b. 37:05 Stibor Jan – Richtr David
3. TJ Šitbořice 1 10b. 30:23 Zvolánek Robert – Blaha Oldřich
4. SC Svitávka 1 06b. 19:34 Zahálka Filip,Zounar Jan,Kamenický Patrik
5. Sokol Zlín – Prštné 1 06b. 13:34 Macek František – Nesvadba Tomáš
6. Spartak Chrastava 1 04b. 11:25 Culek Jiří – Košlík Vítězslav
7. ŠKC Kolárovo 1 03b. 18:38 Attila Hanko – Czerus Tamas
Konečná tabulka U 23 pro rok 2010:
1.MO Svitávka 1 Stibor Jan – Richtr David
Start ve finále U 23 – 2010 - Švýcarsko – Mosnang
2. TJ Šitbořice 1 Zvolánek Robert – Blaha Oldřich
3. MO + Šitbořice 1 Richter Pavel – Wamser David
4. MO + Přerov Šístek Petr – Bercsényi Ondřej
5. ŠKC Kolárovo Attila Hanko – Czerus Tamas
6. Spartak Chrastava 1 Culek Jiří – Košlík Vítězslav
7. Sokol Zlín – Prštné 1 Macek František – Nesvadba Tomáš
8. Spartak Chrastava 2 Hodáň Dalibor – Zounar Jan
9. Start VD Plzeň 1 Reindl Josef – Suko Martin
10. ŠKC Kolárovo 2 Kiss Scilard – Jakab Robert
16.6.2010
Mistrovství Libereckého kraje – elite Liberec
1.Lokomotiva Liberec 2 16b. 34:13 Zeman Jiří – Krajzingr Evžen
2. Lokomotiva Liberec 4 12b. 21:16 Hradecký Petr – Hradecký Miloš
3. Lokomotiva Liberec 3 04b. 16:29 Lupínek Antonín – Hradecký Marek
4. Spartak Chrastava 2 03b. 17:30 Fadrhonc Michal – Matuškovič Pavel
MK hráno dvoukolově
16.6.2010
Mezinárodní Velka cena Olomouce Olomouc
Skupina „A“ Skupina „B“
1. Lostau 9b. 13:06 1. Zlín 1 9b. 25:06
2. Olomouc 1 6b. 17:08 2. Olomouc 2 6b. 10:08
3. Přerov 3b. 13:16 3. Iper 3b. 09:16
4. Zlín 2 0b. 04:17 4. ŠKC Kolárovo 0b. 03:17
Zápas o 7 a 8. Místo
ŠKC Kolárovo - Sokol Zlín – Prštné 2 8:6
1.semifinále
RV Lostau - Milo Olomouc 2 5:1
2.semifinále
Milo Olomouc 1 - Sokol Zlín – Prštné 1 3:7
Zápas o 5 a 6. Místo
Spartak Přerov 1 - Iper – Belgie 3:2
Zápas o 3 a 4.místo
Milo Olomouc 1 - Milo Olomouc 2 2:5
Finále:
Lostau - Sokol Zlín – Prštné 1 6:3
Konečné pořadí:
1.RV Lostau GER Rogge Nicky – Schwiesau Denny
2. Sokol Zlín – Prštné 1 CZE Písek Ludvík – Landt Jiří
3. Milo Olomouc 2 CZE Petrůj Radek – Šebek Martin
4. Milo Olomouc 1 CZE Petrůj Jiří – Vokurka Milan
5. Spartak Přerov 1 CZE Oral Roman – Pánek Libor
6. Iper BEL Devauert Ruben – Devauert Wouter
7. ŠKC Kolárovo SVK Attila Hanko – Czerus Tamas
8. Sokol Zlín – Prštné 2 CZE Macek František – Nesvadba Tomáš
19.6.2010
Mezinárodní turnaj veteránů – Olomouc
1. družstvo číslo 4 9b. 09:03
Pospíšil Jindřich – Brno / Polák Bedřich – Olomouc
2. družstvo číslo 1 7b. 10:09
Pěcha Svatopluk – Přerov / Wunderling Manfréd – Lostau GER
3. družstvo číslo 3 7b. 09:08
Přikryl Antonín – Přerov / Petrůj Petr – Olomouc
4. družstvo číslo 2 6b. 07:07
Váňa Radim – Ostrava / Janeček Petr – Olomouc
5. družstvo číslo 5 0b. 06:17
Ondlevec Jiří – Zlín / Voit Thomas – Lostau GER
Družstva byla před turnajem vylosována
26.6.2010
2.kolo MK Zlín – Olomouc – elite Sokol Zlín
1. Milo Olomouc 2 12b. 19:08 Petrůj Radek – Šebek Martin
2. Sokol Zlín – Prštné 4 10b. 20:09 Macek František – Nesvadba Tomáš
3. Spartak Přerov 3 10b. 20:10 Váňa Radim – Broušek Martin
4. Sokol Zlín Prštné 5 07b. 19:11 Ondlevec Jiří – Fuksa Karel
5. Spartak Přerov 2 00b. 00:20 omluveni pro nemoc
6. Milo Olomouc 3 00b. 00:20 omluveni pro nemoc