Červen
6.6.
3.kolo II.ligy elite Favorit Brno
1. MO Svitávka 3 13b. 24:11 Stibor Jan – Richtr David
2. Lokomotiva Liberec 1 12b. 19:15 Beneda Jan – Netušil Ladislav
3. Favorit Brno 3 06b. 23:17 Macek Ladislav – Krejčí Marek
4. Start VD Plzeň 2 06b. 25:33 Bohatý Jan – Reindl Josef
5. Pankrác Praha 1 04b. 20:22 Otčenášek Tomáš – Jenšík Daniel
6. Sokol Zlín – Prštné 3 02b. 08:21 Chovančík Milan – Urbanec Miloslav
Do první ligy pro rok 2010 postupuje Lokomotiva Liberec 1. Sestup do MK Start VD Plzeň 2.
6.6.
Europe Grand Prix 2009 – St. Pölten – Rakousko
1. RV Enzian Sulz AUT 21b. 38:11 Greussing Mario – Gächter Wolfgang
2. Dukla Brno CZE 18b. 33:12 Burda David – Kotulán Břetislav
3. St. Pölten 2 AUT 15b. 21:22 Schlachtner Michael – Schlachtner Gerhard
4. Germania Forst GER 09b. 13:21 Läpple Marius – Trandavirovic Sascha
5. St. Pölten 1 AUT 07b. 18:23 Wiener Helmut – Forstandlechner Anton
6. KSE Baj HUN 07b. 11:20 Szitas Tamas – Toms Volmos
7. SVS Schwechat AUT 04b. 11:24 Wondra David – Kondl Markus
8. Wan. Chursdorf GER 01b. 14:26 Edner Frank – Frick David
12.6.
2.a 3.kolo MK SČ elite – Chrastava
1. Lokomotiva Liberec 2 20b. 35:15 Hradecký Miloš – Hradecký Petr
2. Lokomotiva Liberec 3 14b. 26:19 Zeman Jiří – Lupínek Antonín
3. Spartak Chrastava 2 09b. 19:24 Matuškovič Pavel – Fadrhonc Michal
4. Lokomotiva Liberec 4 08b. 17:24 Hradecký Marek – Krajzingr Evžen
5. Spartak Chrastava 3 04b. 23:29 Celler Martin – Cesar Filip
13.6.
Semifinále U 23 – MO Svitávka
1. MO Svitávka 1 13b. 27:07 Stibor Jan – Richtr David
2. TJ Šitbořice 1 12b. 25:07 Zvolánek Robert – Blaha Oldřich
3. Start VD Plzeň 1 09b. 17:21 Reindl Josef – Bohatý Jan
4. MO Svitávka 2 07b. 19:13 Richter Pavel – Hudský Martin
5.-6. TJ Šitbořice 2 00b. 00:20 omluveni pro nemoc
5.-6. SC Svitávka 2 00b. 00:20 omluveni pro nemoc
13.6.
3.kolo MK ZL, OL elite – Sokol Zlín
1. Milo Olomouc 1 12b. 31:06 Petrůj Jiří – Vokurka Milan
2. Spartak Přerov 3 09b. 20:12 Pěcha Svatopluk – Bercsényi Ondřej
3. Spartak Přerov 2 08b. 16:16 Váňa Radim – Gajdoš Robert
4. Sokol Zlín – Prštné 5 07b. 21:18 Krejčí Jan – Fiala Petr
5. Sokol Zlín - Prštné 6 04b. 11:30 Fuksa Karel – Šístek Petr
6. Sokol Zlín – Prštné 4 03b. 13:30 Nesvadba Tomáš – Macek František
Omluveni pro nemoc:
Spartak Přerov 4, Spartak Přerov 5, Spartak Přerov 6
Milo Olomouc 2
13.6.
Mezinárodní turnaj Zscherben – Německo
1. RSV Zscherben GER 10b. 34:14 Broedel Sven – Gerdes Michael
2. RV Dornbirn AUT 10b. 30:21 Bröll Markus – Bröll Thommy
3. SC Svitávka CZE 06b. 24:25 Hrdlička Jiří – Hasoň Radim
4. RSV Zscherben 2 GER 03b, 14:23 Leich Daniel – Sells Norbert
5. RV Sirnach SUI 00b. 11:30 Korn Sven – Oberhänsli Silvan
Zscherben 1 – Dornbirn 6:4
20.6.
Finále Českého poháru žáků pro rok 2009 – SC Svitávka
1.MO Svitávka 1 18b. 43:06 Hrdlička Jiří – Staněk Roman
2. Sokol Zlín – Prštné 1 15b. 29:11 Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav
3. TJ Šitbořice 1 12b. 27:14 Boháček Tomáš – Hájek Patrik
4. Spartak Chrastava 1 07b. 19:19 Gebr Tomáš – Říha Jiří
5. Sokol Zlín – Prštné 2 05b. 15:20 Peťovský Dan – Dušek Petr
6. Sokol Zlín – Prštné 3 04b. 08:29 Pražák Dušan – Adamovská Blanka
7.Sokol Zlín – Prštné 4 00b. 04:40 Adam Radek – Kurtin Jan
27.6.
Finále U 23 – Start VD Plzeň
1. MO Svitávka 1 12b. 27:08 Stibor Jan – Richtr David
2. TJ Šitbořice 1 12b. 19:09 Zelinka Robert – Blaha Oldřich
3. MO Svitávka 2 12b. 22:16 Richter Pavel – Hudský Martin
4. Start VD Plzeň 1 06b. 21:15 Reindl Josef – Bohatý Jan
5.-6. TJ Šitbořice 2 00b. 00:20 omluveni pro nemoc
5.-6. SC Svitávka 1 00b. 00:20 omluveni pro nemoc
Miniturnaj:
1. MO Svitávka 1 06b. 7:0
2. TJ Šitbořice 1 03b. 2:2
3. MO Svitávka 2 00b. 0:7
Finále U 23:
MO CK Svitávka 1 - TJ Šitbořice 1 1:6
Konečná tabulka U 23 pro rok 2009:
1. TJ Šitbořice 1 13 bodů
2. MO Svitávka 1 12 bodů
3.-4.Start VD Plzeň 1 07 bodů
3.-4. MO Svitávka 2 07 bodů
5.-6. SC Svitávka 1 00 bodů
5.-6. TJ Šitbořice 2 00 bodů