Březen
6.3.2010
1.kolo I.lgy v kolové elite TJ Spartak Chrastava
1. Sokol Zlín – Prštné 1 12b. 19:07 Krejčí Jan – Struhař Martin
2. Spartak Přerov 1 12 b. 20:16 Přikryl Pavel – Oral Roman
3. Prima Nerzamyslice 1 10b. 15:10 Přikryl Martin – Přikryl Petr
4. Lokomotiva Liberec 1 05b. 13:19 Beneda Jan – Netušil Ladislav
5. Spartak Chrastava 1 04b. 19:25 Brodský Tomáš – Fadrhonc Daniel
6. Dukla Brno 1 00b. 11:20 Burda David – Kotulán Břetislav
6.3.2010
ČP v kolové žáků Sokol Zlín
1. Sokol Zlín – Prštné 1 18b. 56:03 Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav
2. Sokol Zlín – Prštné 2 15b. 25:04 Adamová Blanka – Peťovský Dan
3. Sokol Zlín – Prštné 3 12b. 12:15 Adam Radek – Kurtin Jan
4. SK Zlín 1 09b. 30:14 Pražák Dušan – Dušek Petr
5. SC Svitávka 2 06b. 07:17 Dřevo Martin – Štencl Marek
6. MO Svitávka 2 03b. 04:35 Hrdlička Jan – Richtr Michal
7. Sokol Zlín – Prštné 4 00b. 02:48 Gerychová Veronika – Lepcio Lukáš
13.3.2010
2.kolo U 23 Kolárovo
Skupina „A“ Skupina „B“
1. MO+TJ Šitbořice 1 9b. 20:03 1. MO Svitávka 1 9b.14:05
2. Spartak Chrastava 1 6b. 10:05 2. Přerov + Svitávka 6b. 06:05
3. TJ Šitbořice 2 3b. 07:10 3. SC Svitávka 1 3b. 04:07
4. SKC Kolárovo 2 0b. 04.23 4. Spartak Chrastava 2 0b. 06:14
Skupina „C“
1. TJ Šitbořice 9b. 21:02
2. Sokol Zlín – Prštné 1 6b. 09:14
3. SKC Kolárovo¨1 3b. 06:12
4. Start VD Plzeň 1 0b. 06:14
zápasy o 1. – 3. místo: zápasy o 4. – 6. místo:
1. MO + Šitbořice 1 6b. 6:2 1. Spartak Chrastava 1 6b. 7:4
2. MO Svitávka 1 3b. 6:7 2. Přerov + Svitávka 1b. 5:6
3. TJ Šitbořice 1 0b. 6:9 3. Sokol Zlín – Prštné 1b. 5:7
zápasy o 7. – 9. místo: zápasy o 10. – 12. místo:
1. SC Svitávka 1 6b. 11:5 1. Start Vd Plzeň 1 6b. 6:1
2. TJ Šitbořice 2 3b. 6:9 2. Spartak Chrastava 2 3b. 5:3
3. SKC Kolárovo 1 0b. 6:9 3. SKC Kolárovo 2 0b. 1:8
Konečná tabulka 2. kola U 23:
1. MO Svitávka + TJ Šitbořice 1 Richter Pavel – Wamser David
2. MO Svitávka 1 Stibor Jan – Richtr David
3. TJ Šitbořice 1 Zvolánek Robert – Blaha Oldřich
4. Spartak Chrastava 1 Košlík Vítězslav – Hodáň Dalibor
5. Spartak Přerov + MO Svitávka 1 Bercsényi Ondřej – Šístek Petr
6. Sokol Zlín – Prštné 1 Nesvadba Tomáš – Macek František
7. SC Svitávka 1 Zahálka Filip – Kamenický Patrik
8. TJ Šitbořice 2 Starý Miroslav – Topolář Marek
9. SKC Kolárovo Czékus Tamas – Hanko Attila
10. Start VD Plzeň 1 Reindl Josef – Suko Martin
11. Spartak Chrastava 2 Culek Jiří – Zouhar Jan
12. SKC Kolárovo 2 Jakab Robert – Kiss Stilard
13.3.2010
Finále Světového poháru v kolové elite Chemnitz GER
Skupina „A“ Skupina „B“
1. RMV Altdorf 9b. 34:14 1. SV Eberstadt 10b. 19:10
2. SV Ehrenberg 9b. 33:14 2. RC Höchst 07b. 17:11
3. RV Gärtringen 7b. 26:11 3. SC Svitávka 06b. 21:16
4. RV Dornbirn 4b. 23:17 4. RV Winterthur 06b. 18:15
5. Universita Osaka 0b. 06:66 5. HRV Chemnitz 00b. 04:27
zápas o 9. a 10.místo:
Chemnitz - Osaka 8:0
1.semifinále:
Altdorf - Höchst 1 4:3
2.semifinále:
Ehrenberg - Eberstadt 5:4 4M
zápas o 7..a 8.místo:
Dornbirn - Winterthur 2:1
zápas o 5. a 6.místo:
Svitávka - Gärtringen 7:6
zápas o 3. a 4.místo:
Höchst 1 - Eberstadt 4:2
finále:
Altdorf - Ehrenberg 5:3
Konečná tabulka finále SP pro rok 2009.
1. RMV Altdorf SUI Planzer Dominik – Schneider Roman
2. SV Ehrenberg GER Rademann Rico – Pfaffenberger Mike
3. RC Höchst 1 AUT Fischer Florian – König Simon
4. SV Eberstadt GER Krichbaum Holger – Krichbaum Jens
5. SC Svitávka CZE Hrdlička Jiří – Hasoň Radim
6. RV Gärtringen GER Berner Uwe – König Matthias
7. RV Dornbirn AUT Lingg Martin – Köck Patrick
8. RV Winterthur SUI Jiricek Peter – Waldispühl Marcel
9. RHV Chemnitz GER Gröer Lars – Wündisch Jens
10.Universita Osaka JPN Tanaka Katsuya – Misu Tomoaki
13.3.2010
2.kolo MK Jihomoravského / žáci TJ Šitbořice
1. MO Svitávka 1 15b. 47:01 Hrdlička Jiří – Staněk Roman
2. TJ Šitbořice 1 12b. 33:08 Hájek Patrik – Hanák Stanislav
3. SC Svitávka 1 07b. 14:15 Štercl Marek – Dřevo Martin
4. TJ Šitbořice 2 07b. 13:20 Drabálek Martin – Urbánek Štěpán
5. MO Svitávka 2 03b. 03:28 Hrdlička Jan – Richtr Michal
6. Favorit Brno 1 00b. 00:38 Veselý David – Duda Jakub
20.3.2010
2.kolo Extra ligy Brno
1. SC Svitávka 1 15b. 46:12 Hrdlička Jiří – Hasoň Radim
2. Favorit Brno 2 12b. 39:21 Šmíd Pavel – Skoták Petr
3. Start VD Plzeň 1 07b. 20:30 Štěrba Hynek – Kydlíček Pavel
4. Favori Brno 1 06b. 18:20 Berger Miroslav – Berger Miroslav jun.
5. MO Svitávka 2 03b. 15:40 Lepka Radim – Loskot Pavel
6. MO Svitávka 1 01b. 18:33 Vitula Pavel – Novák Milan
21.3.2010
Předkolo M ČR juniorů Spartak Přerov
1. MO Svitávka 1 21b. 47:07 Richter Pavel – Šístek Petr
2. TJ Šitbořice 1 16b. 34:15 Starý Miroslav – Topolář Marek
3. Spartak Chrastava 1 15b. 32:11 Culek Jiří – Rořt Filip
4. SC Svitávka 1 13b. 41:14 Zahálka Filip – Kamenický Patrik
5. MO Svitávka 2 09b. 27:30 Hrdlička Jiří – Staněk Roman
6. Sokol Zlín – Prštné 2 06b. 11:39 Adamová Blanka – Dušek Petr
7. Sokol Zlín – Prštné 1 03b. 08:49 Ondlevec Jan – Měrák Dominik
8. Spartak Přerov 1 00b. 00:35 omluveni pro nemoc
24.3.2010
3.kolo MK Jihomoravského – žáci SC Svitávka
1. MO Svitávka 1 15b. 55:02 Hrdlička Jiří – Staněk Roman
2. TJ Šitbořice 1 12b. 20:13 Hájek Patrik – Horák Stanislav
3. SC Svitávka 1 09b. 16:19 Dřevo Martin – Stencl Marek
4. TJ Šitbořice 2 06b 12:20 Drabálek Martin – Urbánek Štěpán
5. MO Svitávka 2 03b. 06:30 Hrdlička Jan – Richtr Michal
6. Favorit Brno 1 00b. 00:25 pro nemoc omluveni
27.3.2010
3.kolo U 23 Start VD Plzeň
Skupina „A“ Skupina „B“
1. MO + Šitbořice 12b. 23:05 1. MO Svitávka 1 10b. 23:04
2. SC Svitávka 1 07b. 13:13 2. TJ Šitbořice 1 10b. 19:05
3. Sokol Zlín 1 04b. 10:16 3. Přerov+Svitávka 03b. 08:14
4. Sp. Chrastava 03b. 13:18 4. Sp. Chrastava 2 03b. 06:16
5. Start VD Plzeň 1 03b. 10:17 5. ŠKC Kolárovo 03b. 07:24
Start VD Plzeň - ŠKC Kolárovo 3:1
MO + Šitbořice - TJ Šitbořice 4:2
SC Svitávka 1 - MO Svitávka 1 2:10
Spartak Chrastava 1 - Spartak Chrastava 2 6:0
Sokol Zlín – Prštné 1 - Přerov – Svitávka 1:2
SC Svitávka 1 - TJ Šitbořice 1 0:5 KO (ČK-Kamenický)
MO+Šitbořice - MO Svitávka 1 4:2
Konečná tabulka 3.kola Československé soutěže U 23
1.MO Svitávka + TJ Šitbořice Richter Pavel – Wamser David
2. MO Svitávka 1 Stibor Jan – Richtr David
3. TJ Šitbořice 1 Blaha Oldřich – Zvolánek Robert
4. SC Svitávka 1 Kamenický Patrik – Zahálka Filip
5. Přerov + MO Svitávka Bercsényi Ondřej – Šístek Petr
6. Sokol Zlín – Prštné 1 Macek František – Nesvadba Tomáš
7. Spartak Chrastava 1 Hodáň Dalibor – Košlík Vítězslav
8. Spartak Chrastava 2 Fořt Filip – Culek Jiří
9. Start VD Plzeň 1 Reindl Josef – Suko Martin
10. ŠKC Kolárovo Hanko Attila – Czékus Tamas