Červen

26.07.2010 00:17

5.6.2010

3.kolo II.ligy elite       Pankrác Praha

1. Sokol Zlín – Prštné 3       13b. 28:15     Urbanec Miloš – Uhrovič Marek

2. Favorit Brno 3                10b. 18:18     Macek Ladislav – Krejčí Marek

3. Sokol Zlín – Prštné 2       08b. 26:17     Písek Ludvík – Landt Jiří

4. Milo Olomouc 1               07b. 19:19     Petrůj Jiří – Vokurka Milan

5. MO Svitávka 3                03b. 06:22     Stibor Jan – Richtr David

6. Pankrác Praha 1              01b. 15:21     Jenšík Daniel – Otčenášek Tomáš

 

Konečná tabulka II.ligy elite pro rok 2010:

1. Sokol Zlín – Prštné 2                            38bodů                     82:39

Postup mužstva do I.ligy pro rok 2011

2. Favorit Brno 3                                 25 bodů                     58:55

3. Milo Olomouc 1                                24 bodů                     58:56

4. MO Svitávka 3                                 22 bodů                     47:49

5. Sokol Zlín – Prštné 3                         16 bodů                     44:57

6. Pankrác Praha 1                                   05 bodů                    44:77

Sestup pro rok 2011 do soutěže Mistrovství kraje.

 

5.6.2010

Finále Českého poháru žáků                Favorit Brno

1. MO Svitávka1                24b. 65:10     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

2. Sokol Zlín – Prštné 1       21b. 45:09     Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav

3. TJ Šitbořice 1                16b. 37:13     Boháček Tomáš – Hájek Patrik

4. Favorit Brno 2                15b. 29:19     Gerža Lukáš – Duda Jakub

5. Sokol Zlín – Prštné 2       11b. 24:12     Adamová Blanka – Peťovský Dan

6. Spartak Přerov 1            09b. 17:18     Váňa Filip – Měrák Dominik

7. SK Zlín 1                       07b. 22:33     Pražák Dušan – Adam Radek

8. TJ Šitbořice 2                03b. 03:55     Drabálek Martin – Urbánek Štěpán

9. MO Svitávka 2               00b. 02:64     Hrdlička Jan – Richtr Michal  

 

6.6.2010

2.kolo Světového poháru – elite           Kagoshima – JPN 

Konečné pořadí 2.kola SP 2010:

1.     RC Höchst 3                      AUT    Bröll Thommy – Bröll Markus                  50b.

2.     Kongo Tokio                      JPN    Matsuda Ko – Kinoshita Naoya                45b.

3.     Kansai Uni Osaka                JPN    Goda Shoji – Murakami Ryosuke              40b.

4.     Lyokan Tokio                     JPN    Hirano Ken – Tanaka Satosi                   35b.

5.     Kuramae Tokio                   JPN    Tikikura Munehiro – Fujita Yosuke           30b.

6.     VCE Dorlisheim                   FRA    Rieb Francois – Meyer Benjamin              25b.

7.     Pinkes Osaka                     JPN    Miyamodo Takehito – Yamamoto K.         20b.

8.     Johore Bahru team              MAL    Ibra.I.B. Ibrahim – Mohd Z.B.Dahalan      18b.

9.     SCAA Hong Kong                HKG   CHun Him Kwan – Wing Tai Ho                16b.

10. SCAA Kowloon                     HKG   Wing Sun Mak – Chon To Chui                 14b.

 

12.6.2010

Finále U 23       MO Svitávka

1. MO + Šitbořice 1           18b. 42:11     Richter Pavel – Wamser David

2. MO Svitávka 1              15b. 37:05     Stibor Jan – Richtr David

3. TJ Šitbořice 1               10b. 30:23     Zvolánek Robert – Blaha Oldřich

4. SC Svitávka 1               06b. 19:34     Zahálka Filip,Zounar Jan,Kamenický Patrik

5. Sokol Zlín – Prštné 1       06b. 13:34     Macek František – Nesvadba Tomáš

6. Spartak Chrastava 1       04b. 11:25     Culek Jiří – Košlík Vítězslav

7. ŠKC Kolárovo 1              03b. 18:38     Attila Hanko – Czerus Tamas

 

Konečná tabulka U 23 pro rok 2010:

 1.MO Svitávka 1                                      Stibor Jan – Richtr David

Start ve finále U 23 – 2010 - Švýcarsko – Mosnang

 2. TJ Šitbořice 1                                      Zvolánek Robert – Blaha Oldřich

 3. MO + Šitbořice 1                                  Richter Pavel – Wamser David

 4. MO + Přerov                                        Šístek Petr – Bercsényi Ondřej

 5. ŠKC Kolárovo                                       Attila Hanko – Czerus Tamas

 6. Spartak Chrastava 1                             Culek Jiří – Košlík Vítězslav

 7. Sokol Zlín – Prštné 1                             Macek František – Nesvadba Tomáš

 8. Spartak Chrastava 2                             Hodáň Dalibor – Zounar Jan

 9. Start VD Plzeň 1                                  Reindl Josef – Suko Martin

10. ŠKC Kolárovo 2                                   Kiss Scilard – Jakab Robert

 

16.6.2010

Mistrovství Libereckého kraje – elite   Liberec

1.Lokomotiva Liberec 2      16b. 34:13     Zeman Jiří – Krajzingr Evžen

2. Lokomotiva Liberec 4     12b. 21:16     Hradecký Petr – Hradecký Miloš

3. Lokomotiva Liberec 3     04b. 16:29     Lupínek Antonín – Hradecký Marek

4. Spartak Chrastava 2      03b. 17:30     Fadrhonc Michal – Matuškovič Pavel

MK hráno dvoukolově         

 

16.6.2010

Mezinárodní Velka cena Olomouce     Olomouc

Skupina „A“                                                  Skupina „B“

1. Lostau                   9b. 13:06                   1. Zlín 1                      9b. 25:06

2. Olomouc 1              6b. 17:08                   2. Olomouc 2               6b. 10:08

3. Přerov                   3b. 13:16                   3. Iper                        3b. 09:16

4. Zlín 2                    0b. 04:17                   4. ŠKC Kolárovo            0b. 03:17

 

Zápas o 7 a 8. Místo

ŠKC Kolárovo - Sokol Zlín – Prštné 2       8:6

1.semifinále

RV Lostau - Milo Olomouc 2                   5:1

2.semifinále  

Milo Olomouc 1 - Sokol Zlín – Prštné 1     3:7

Zápas o 5 a 6. Místo

Spartak Přerov 1 - Iper – Belgie              3:2

Zápas o 3 a 4.místo

Milo Olomouc 1 - Milo Olomouc 2             2:5

Finále:

Lostau - Sokol Zlín – Prštné 1                 6:3

 

Konečné pořadí:

1.RV Lostau                      GER               Rogge Nicky – Schwiesau Denny

2. Sokol Zlín – Prštné 1       CZE               Písek Ludvík – Landt Jiří

3. Milo Olomouc 2              CZE               Petrůj Radek – Šebek Martin

4. Milo Olomouc 1              CZE               Petrůj Jiří – Vokurka Milan

5. Spartak Přerov 1            CZE               Oral Roman – Pánek Libor

6. Iper                             BEL                Devauert Ruben – Devauert Wouter

7. ŠKC Kolárovo                 SVK               Attila Hanko – Czerus Tamas

8. Sokol Zlín – Prštné 2       CZE               Macek František – Nesvadba Tomáš

 

19.6.2010

Mezinárodní turnaj veteránů – Olomouc

1. družstvo číslo 4                 9b. 09:03      

Pospíšil Jindřich – Brno / Polák Bedřich – Olomouc

2. družstvo číslo 1                 7b. 10:09      

Pěcha Svatopluk – Přerov / Wunderling Manfréd – Lostau  GER

3. družstvo číslo 3                 7b. 09:08      

Přikryl Antonín – Přerov / Petrůj Petr – Olomouc

4. družstvo číslo 2                 6b. 07:07      

Váňa Radim – Ostrava / Janeček Petr – Olomouc

5. družstvo číslo 5                 0b. 06:17      

Ondlevec Jiří – Zlín /  Voit Thomas – Lostau  GER

Družstva byla před turnajem vylosována

 

26.6.2010

2.kolo MK Zlín – Olomouc – elite           Sokol Zlín

1. Milo Olomouc 2              12b. 19:08      Petrůj Radek – Šebek Martin

2. Sokol Zlín – Prštné 4       10b. 20:09      Macek František – Nesvadba Tomáš

3. Spartak Přerov 3            10b. 20:10      Váňa Radim – Broušek Martin

4. Sokol Zlín Prštné 5          07b. 19:11     Ondlevec Jiří – Fuksa Karel

5. Spartak Přerov 2            00b. 00:20      omluveni pro nemoc

6. Milo Olomouc 3              00b. 00:20      omluveni pro nemoc