Únor
7.2.
2.kolo U 23 Chrastava
1. TJ Šitbořice 1 21b. 37:07 Zvolánek Robert – Blaha Oldřich
2. MO Svitávka 2 21b. 36:10 Richter Pavel – Hudský Martin
3. MO Svitávka 1 21b. 34:08 Stibor Jan – Richtr David
4. SC Svitávka 1 15b. 29:18 Wamser David – Zahálka Filip
5. TJ Šitbořice 2 12b. 23:24 Zelinka Tomáš – Starý Miroslav
6. Start VD Plzeň 1 09b. 32:33 Reindl Josef – Bohatý Jan
7-9. Spartak Přerov 1 00b. 00: 30 omluveni pro nemoc
7-9. Sokol Zlín – Prštné 1 00b. 00:30 omluveni pro nemoc
7-9. Spartak Přerov 2 00b. 00:30 omluveni pro nemoc
7.2.
1.kolo MK OL,ZL žáci Spartak Přerov
1. Sokol Zlín – Prštné 1 15b. 39:04 Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav
2. Sokol Zlín – Prštné 2 12b. 15:11 Peťovský Dan – Dušek Petr
3. Spartak Přerov 1 09b. 21:12 Váňa Filip – Měrák Dominik
4. Sokol Zlín – Prštné 3 06b. 10:15 Krátký Martin – Adamová Blanka
5. Sokol Zlín – Prštné 4 03b. 04:23 Kurtin Jan – Adam Radek
6. Spartak Přerov 2 00b. 02.26 Stáňa jan – Grepl Dan
14.2.
Mistrovství České republiky – kval.„B“ junior Favorit Brno
1. MO Svitávka 1 21b. 64:04 Richter Pavel – Richtr David
2. Spartak Přerov 1 18b. 29:20 Berscényi Ondřej – Stáňa Jakub
3. SC Svitávka 1 15b. 33:16 Zahálka Filip – Kamenický Patrik
4. Sokol Zlín – Prštné 1 12b. 29:25 Macek František – Nesvadba Tomáš
5. TJ Šitřbořice 1 09b. 34:31 Topolář Marek – Starý Miroslav
6. Spartak Přerov 2 06b. 23:32 Broušek Martin – Šístek Petr
7. Favorit Brno 1 03b. 16:65 Šlesinger Ivo – Bartl Lukáš
8. Prima Nezamyslice 1 00b. 00:35 omluveni pro nemoc
17.2.
2.kolo MK OL,ZL – žáci Sokol Zlín – Prštné
1. Sokol Zlín – Prštné 1 15b. 28:03 Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav
2. Sokol Zlín – Prštné 2 12b. 30:05 Peťovský Dan – Dušek Petr
3. Spartak Přerov 1 09b. 18:14 Váňa Filip – Měrák Dominik
4. Sokol Zlín – Prštné 3 04b. 06:15 Krátký Martin – Adamová Blanka
5. Spartak Přerov 2 04b. 10:26 Stáňa Jan – Grepl Dan
6. Sokol Zlín – Prštné 4 00b. 02:31 Kurtin Jan – Adam Radek
14.2.
Český pohár – žáků Sokol Zlín
1. MO Svitávka 18b. 55:06 Staněk Roman – Hrdlička Jiří
2. Sokol Zlín – Prštné 1 13b. 32:15 Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav
3. TJ Šitbořice 1 13b. 21:12 Hájek Patrik – Boháček Tomáš
4. TJ Šitbořice 2 09b. 15:19 Hanák Stanislav – Dostál Rostislav
5. Sokol Zlín – Prštné 2 06b. 15:16 Peťovský Daniel – Dušek Petr
6. Sokol Zlín – Prštné 3 03b. 08:32 Krátký Martin – Adamová Blanka
7. Sokol Zlín – Prštné 4 00b. 02:48 Krátký Jan – Adam Radek
20.2.
MOMO Cup – junior mezinárodní turnaj Šitbořice
1. TJ Šitbořice 1 15b. 24:13 Zelinka Tomáš – Fukan Lukáš
2. Grosskoschen – GER 15b. 26:13 Klante Paul – Gröger Martin
3. Zscherben – GER 09b. 24:16 Šlezinger Ivo – Taublitz Florian
4. TJ Šitbořice 2 09b. 13:13 Starý Miroslav – Topolář Marek
5. Altdorf – SUI 09b. 14:19 Bajo Josip – Krempf Hannes
6. Spartak Přerov 1 04b. 14:17 Bercsényi Ondřej – Stáňa Jakub
7. SKC Kolarovo – SVK 01b. 07:31 Hanko Attila – Czekus Tomas
O vítěze turnaje: Šitbořice 1 – Grosskoschen 1:0
21.2.
MOMO Cup – žáků mezinárodní turnaj Šitbořice
1. Altdorf – SUI 15b. 33:06 Planzer Beda – Prandi Fabio
2. TJ Šitbořice 1 12b. 24:07 Hájek Patrik – Boháček Tomáš
3. Favorit Brno 09b. 14:10 Váňa Filip – Škorpík Denis
4. TJ Šitbořice 2 06b. 12:18 Hanák Stanislav – Deostál Rostislav
5. Zscherben – GER 03b. 06:14 Fleischer Maxmilián – Zoller Anthony
6. TJ Šitbořice 3 00b. 00:34 Drabálek Martin – Urbánek Štěpán
21.2.
Turnaj „Mistrů světa“ elite mezinárodně Šitbořice
1. ČR 1 – SC Svitávka 10b. 17:11 Hrdlička Jiří – Hasoň Radim
2. Rakousko – Höchst 09b. 21:14 Sneider Dietmar – König Simon
3. ČR 2 – Favorit Brno 07b. 23:12 Skoták Petr – Šmíd Pavel
4. Německo – Mücheln 03b. 16:27 Pischl Herbert – Roger Mike
5. Švýcarsko – Sirnach 00b. 09:22 Oberhansli Silvan – Korn Swen
Nejlepší střelec turnaje: Petr Skoták – 17 branek
Nejvíce sympatický hráč turnaje: Simon König
21.2.
Mezinárodní turnaj v kolové mužů – Pankrác Cup 2009
1. RSV Zscherben 13b. 19:10 Leich Daniel – Seils Norbert
2. Start VD Plzeň 09b. 30:21 Kydlíček Ondřej – Štěrba Hynek
3. RSV Grosskoschen 09b. 20:17 Jatzwauck Frank – Schönnerr Jens
4. Dukla Brno 06b. 16:20 Burda David – Kotulán Břetislav
5. St. Pölten 04b. 19:25 Schlachtner Rerhard – Schlachtner Michael
6. TJ Pankrác Praha 01b. 12:23 Otčenášek Tomáš – Jenšík Daniel