Září

06.01.2010 17:25

5.9.2009

5.kolo Světového poháru v kolové elite – Kunštát                               

Skupina „A“                                        Skupina „B“

1. SC Svitávka                 12b. 32:12     1. RC Höchst 1                 12b.22:08

2. VMC Oftringen              07b. 18:11     2. RV Winterthur               09b. 25:06

3. SV Ehrenberg               04b. 15:17     3. Sokol Zlín – Prštné         06b. 13:17

4. MO Svitávka 1              03b. 08:14     4. MO Svitávka 2              03b. 08:21

5. VCE Dorlisheim              03b. 05:24     5. SC Kolárovo                 00b. 03:19

 

zápas o 9. a 10.místo:

Dorlisheim - SC Kolárovo                  2:4

1.semifinále:

SC Svitávka - Winterthur                  4:5        

2.semifinále

Höchst 1 - Oftringen                        5:2

zápas o 7. a 8.místo:

MO Svitávka 1 - MO Svitávka 2          10:4

zápas o 5. a 6.místo:

Ehrenberg - Sokol Zlín/Prštné             5:4

zápas o 3. a 4.místo:

SC Svitávka - Oftringen                    4:5

Finále:

Winterthur - Höchst 1                       3:1

 

Konečné pořadí 5.kola Světového poháru:

1.RV Winterthur                 SUI     Peter Jiricek – Marcel Waldisphül                   50b.

2. RC Höchst 1                  AUT    Dietmer Schneider – Simon König                   45b.

3. WMC Oftringen              SUI     Rafael Stadelmann – Andreas Zaugg               40b.

4. SC Svitávka                  CZE    Hrdlička Jiří – Hasoň Radim                            35b.

5. EV Ehrenberg                GER    Rico Rademann – Tino Kebsch                        30b.

6. Sokol Zlín – Prštné         CZE    Ludvík Písek – Martin Struhař                         25b.

7. MO Svitávka 1              CZE    Milan Novák – Pavel Vitula                             20b.

8. MO Svitávka 2              CZE    Pavel Loskot – Radim Lepka                           18b.

9. SC Kolárovo                  SVK    Robert Loskot – Robert Rizman                      16b.

10. VCE Dorlisheim             FRA    Benjamin Mayer – Francois Rieb                     14b.

 

5.9.2009

Leedener Einhorn – Cup - junior            Leeden - Německo                  

1. Eberstadt           GER   18b. 26:10     Fachar Benjamin – Wehner Timo

2. MO Svitávka       CZE   10b. 22:11     Richter Pavel – Šístek Petr

3. Leeden              GER   10b. 15:16     Demir Ali – Leniewski Dominic

4. Naudor              GER    05b. 17:21     Dings Christph – Klein Maxmilian

5. Schiefban          GER    05b. 13:17     Radtke Felix – Holms Deam

6. Niederlautersten GER    05b. 12:19     Neubert Hendrik – SimonPaul

7. Braumsche         GER    04b. 11:22     Noack Lucas – Goy Marcel

 

12.09.2009

Mistrovství České republiky – žáků        Chrastava                            

1. MO Svitávka                21b. 38:05     Staněk Roman – Hrdlička Jiří

2. Sokol Zlín – Prštné 1     18b. 26:10     Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav

3. TJ Šitbořice 1              13b. 19:08     Boháček Tomáš – Hájek Patrik

4. Spartak Chrastava 1     13b. 18:13     Říha Jiří – Gebr Tomáš

5. Spartak Přerov 1          09b. 17:18     Váňa Filip – Adam Radek

6. Sokol Zlín – Prštné 2     06b. 13:19     Dušek Petr – Adamová Blanka

7. Favorit Brno 1              00b. 00:30     omluveni pro nemoc

8. Start VD Plzeň 1           00b. 00:30     omluveni pro nemoc

 

12.9.2009

47. Rosariopokal Sangerhausen – Německo / elite                                  

Skupina „A“                                           Skupina „B“

1. Ehrenberg                      12b. 26:08     1. Svitávka                        12b. 28:09

2. Zscherben                     09b. 23:08     2. Gärtringen                      09b. 16:13

3. Favorit Brno                   06b. 20:17     3. Mücheln                         06b. 17:18

4. Sangerhausen                03b. 12:21     4. Obernfeld                        03b. 12:22

5. Möhlin                           00b. 05:32     5. SC Kolárovo                    00b. 14:25

 

zápas o 9. a 10.místo:

Möhlin - SC Kolárovo                               5:5     9:8 penalty

1.semifinále:

Ehrenberg - Gärtringen                             7:1

2.semifinále

Svitávka -  Zscherben                              5:5     8:7 penalty

zápas o 7. a 8.místo:

Sangerhausen - Obernfeld                          6:5

zápas o 5. a 6.místo:

Favorit Brno -  Mücheln                             6:4

zápas o 3. a 4.místo:

Gärtringen  - Zscherben                            6:5

Finále:

Ehrenberg -  Svitávka                               6:2 / 5:0 červená karta R.Hasoň

 

Konečné pořadí:

1. BG Ehrenberg            GER   Rico Rodemann – Mike Pfaffenberger

2. SC Svitávka              CZE    Jiří Hrdlička – Radim Hasoň

3. Gärtringen                GER   Lars Wegmann – Christian Hofmann

4. RSV Zscherben          GER   Michael Gerdes – Sven Broedel

5. Favorit Brno              CZE    Miroslav Berger – Miroslav Berger junior          

6. VfH Mücheln             GER   Mike Rödger – Herbert Pischl

7. RSV Sangerhausen     GER   Karsten Rohde – Steve Pfaffenberger

8. RSV Obernfeld           GER   Julian Kopp – Raphael Kopp

9. VCR Möhlin               SUI     Stefan Lützelschwab – Renamo Bianco

10. ŠKC Kolárovo           SVK    Robert Rizman – Ludvík Písek

 

19.9.2009

Velká cena města Zlína – elite                Zlín                                       

1. Sokol Zlín – Prštrné 1                Struhař Martin – Krejčí Jan

2. Start VD Plzeň 1                      Kydlíček Ondřej – Štěrba Hynek

3. Milo Olomouc 1                        Petrůj Jiří – Vokurka Milan

4. Sokol Zlín – Prštné 2                 Písek Ludvík – Chovančík Milan

5. Swechat Vídeň                        Wolf Peter – Wondra David

6. St. Pölten                               Wiener Helmut – Slachtner Gerhard

7. Spartak Přerov                         Váňa Radim – Bercsényi Ondřej

8. Neuenburg                               Müller Markus – Kössler Andreas

 

26.9.2009

3.kolo I.ligy                                      Favorit Brno                                        

1. Start VD Plzeň 1          13b. 25:15     Kydlíček Ondřej – Štěrba Hynek

2. Prima Nezamyslice 1     08b. 24:17     Přikryl Martin – Přikryl Petr

3. Spartak Přerov 1          08b. 17:15     Přikryl Pavel – Oral Roman

4. Spartak Chrastava 1     05b. 13:14     Brodský Tomáš – Fadrhonc Daniel

5. Sokol Zlín – Prštné 2     04b. 11:23     Krejčí Jan – Nesvadba Tomáš

6. Dukla Brno 1                02b. 11:17     Burda David – Kotulán Břetislav

 

Do Extra ligy 2010 postupuje Start VD Plzeň 1. Sestupujícím družstvem do II.ligy je Sokol Zlín – Prštné 2.

 

26.9.2009

Evropské finále U 23 Beringen – Belgie                                           

Skupina „A“                                             Skupina „B“

1. Dornbirn                           12b. 40:08     1. Höchst                           12b. 22:08

2. Stein 2                            09b. 18:12     2. Stein 1                           09b. 15:06

3. Dorlisheim                        06b. 08:17     3. Sirnach                           06b. 13:14

4. Beringen 1                       03b. 08:22     4. Šitbořice                         03b. 12:26

5. Mosnang                         00b. 10:25     5. Beringen 2                       00b. 07:18

 

zápas o 9. a 10.místo:

Mosnang - Beringen 2                           3:3     6:5 penalty

zápas 7. a 8.místo

Šitbořice - Beringen 1                           3:12               

zápas o 5. a 6.místo:

Dorlisheim - Sirnach                              3:3     4:6 penalty

 

Konečná tabulka U 23 – 2009:

1. RV Dornbirn                   AUT            Markus Bröll – Thommy Bröll

2. RC Hochst                     AUT            Simon Lubetz – Florian Fischer

3. Stein 1                         GER             Gerhard Mlady – Bernd Mlady

4. Stein 2                         GER             Robert Mlady – Michael Birkner

5. RV Sirnach                    SUI              Christian Leuenberger – Sven Korn

6. Dorlisheim                     FRA              Francois Rieb – Benjamin Mayer

7. WTC Beringen 1             GER              Nils Dirikx – Brecht Damen

8. TJ Šitbořice                  CZE              David Wamser – Oldřich Blaha

9. RMV Mosnang               SUI               Ralf Breitenmoser – Norbert Mullis

10. WTC Beringen 2           GER              Claudio Gielen – Marco Gielen