Únor
2.2.2010
2.kolo MK Olomouc – Zlín junioři
1. Sokol Zlín – Prštné 2 12b. 15:03 Adamová Blanka – Peťovský Dan
2. Sokol Zlín – Prštné 1 09b. 14:06 Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav
3. Spartak Přerov 1 06b. 09:07 Váňa Filip – Měrák Dominik
4. Sokol Zlín – Prštné 3 03b. 04:11 Dušek Petr – Pražák Dušan
5. Spartak Přerov 2 00b. 03:18 Stáňa Jan – Vykopal Daniel
6.2.2010
Český pohár semifinále elite skupina „A“ Plzeň
skupina „A“ skupina „B“
1. Favorit Brno 1 12b. 19:08 1. Favorit Brno 4 12b. 27:10
2. Start VD Plzeň 1 09b. 21:07 2. MO Svitávka 1 07b. 24:13
3. Spartak Chrastava 1 06b. 17:21 3. Sokol Zlín – Prštné 1 04b. 15:21
4. Lokomotiva Liberec 2 03b. 16:17 4. Start VD Plzeň 2 03b. 14:23
5. Sokol Zlín 4 00b. 00:20 5. Pankrác Praha 1 03b. 09:22
zápas o 9. a 10.místo:
Zlín 4 : Pankrác Praha 1 0:5
1.semifinále:
Favorit Brno 1 : MO Svitávka 1 5:4
2.semifinále:
Start VD Plzeň 1 : Favorit Brno 4 3:4
zápas o 7.a 8.místo:
Lokomotiva Liberec 2 : Start VD Plzeň 2 11:2
zápas o 5. a 6.místo:
Sokol Zlín – Prštné 1 : Spartak Chrastava 1 5:3
zápas o 3. a 4.místo:
Start VD Plzeň 1 : MO Svitávka 1 1:1 2:3 – 4m
finále:
Favorit Brno 1 : Favorit Brno 4 3:4
Konečné pořadí ČP elite skupina „A“
1. Favorit Brno 4 Böhm Jiří – Berger Miroslav senior
2. Favorit Brno 1 Berger Miroslav junior – Loskot Robert
3. MO Svitávka 1 Vitula Pavel – Novák Milan
Postup do finále ČP 2010
4. Start VD Plzeň 1 Kydlíček Ondřej – Štěrba Hynek
5. Sokol Zlín – Prštné 1 Nesvadba Tomáš – Struhař Martin
6. Spartak Chrastava 1 Brodský Tomáš – Fadrhonc Daniel
7. Lokomotiva Liberec 2 Netušil Ladislav – Beneda Jan
8. Start VD Plzeň 2 Bohatý Jan – Reindl Josef
9. TJ Pankrác Praha 1 Jenšík Daniel – Otčenášek Tomáš
10. Sokol Zlín – Prštné 4 omluveni pro nemoc
6.2.2010
Český pohár semifinále skupina „B“ Olomouc
skupina „A“ skupina „B“
1. SC Svitávka 1 12b. 24:06 1. Favorit Brno 2 12b. 18:02
2. Sokol Zlín 2 09b. 12:09 2. MO Svitávka 2 09b. 13:08
3. Favorit Brno 3 06b. 12:17 3. TJ Šitbořice 1 06b. 11:12
4. P. Nezamyslice 03b. 10:09 4. Spartak Přerov 1 03b. 13:21
5. Milo Olomouc 1 00b. 03:16 5. Spartak Přerov 2 00b. 05:20
zápas o 9. a 10.místo:
Milo Olomouc 1 : Spartak Přerov 2 2:1
1.semifinále:
SC Svitávka 1 : MO Svitávka 2 3:4
2.semifinále:
Sokol Zlín – Prštné 2 : Favorit Brno 2 3:4
zápas o 7. a 8.místo:
Prima Nezamyslice 1 : Spartak Přerov 1 1:2
zápas o 5. a 6.místo:
Favorit Brno 3 : TJ Šitbořice 1 4:4 3:0
zápas o 3. a 4.místo:
SC Svitátvka : Sokol Zlín – Prštné 2 9:0
finále:
MO Svitávka 2 : Favorit Brno 2 4:8
Konečné pořadí ČP elite skupina „B“
1. Favorit Brno 2 Skoták Petr – Šmíd Pavel
2. MO Svitávka 2 Lepka Radim – Loskot Pavel
3. SC Svitávka 1 Hrdlička Jiří – Hasoň Radim
Postup do finále ČP 2010
4. Sokol Zlín – Prštné 2 Landt Jiří – Písek Ludvík
5. Favorit Brno 3 Macek Ladislav – Krejčí Marek
6. TJ Šitbořice 1 Zvolánek Robert – Lejska Lukáš
7. Spartak Přerov 1 Oral Roman – Pánek Libor
8. Prima Nezamyslice 1 Přikryl Petr – Přikryl Martin
9. Milo Olomouc 1 Petrůj Radek – Šebek Martin
10.Spartak Přerov 2 Váňa Radim – Gajdoš Robert
9.2.2010
3.kolo MK Olomouc – Zlín junioři
1. Sokol Zlín – Prštné 1 12b. 14:06 Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav
2. Sokol Zlín – Prštné 2 09b. 15:03 Adamová Blanka – Peťovský Dan
3. Spartak Přerov 1 06b. 09:07 Váňa Filip – Měrák Dominik
4. Sokol Zlín – Prštné 3 01b. 02:12 Dušek Petr – Pražák Dušan
5. Spartak Přerov 2 01b. 05:23 Stáňa Jan – Vykopal Daniel
13.2.2010
M ČR – kvalifikace junioři skupina „B“ MO CK Svitávka
1. MO Svitávka 1 21b. 59:04 Richter Pavel – Šístek Petr
2. TJ Šitbořice 1 18b. 71:10 Topolář Marek – Starý Miroslav
3. SC Svitávka 1 14b. 44:22 Zahálka Filip – Zouhar Jan
4. MO Svitávka 1 12b. 34:32 Hrdlička Jiří – Staněk Roman
5. Sokol Zlín – Prštné 1 09b. 16:43 Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav
6. Sokol Zlín – Prštné 2 06b. 11:35 Adamová Blanka – Peťovský Dan
7. Spartak Přerov 1 03b. 10:43 Váňa Filip – Měrák Dominik
8. Sokol Zlín – Prštné 3 00b. 04:60 Pražák Dušan – Dušek Petr
19.2.2010
PRAMOS CUP – mezinárodní turnaj juniořů Šitbořice
1. Grosskoschen GER 13b. 27:11 Klante Paul – Gröger Martin
2. MO Svitávka CZE 13b. 34:10 Richter Pavel – Šístek Petr
3. SC Svitávka CZE 09b. 17:21 Hrdlička Jiří – Zahálka Filip
4. TJ Šitbořice CZE 04b. 16:18 Topolář Marek – Starý Miroslav
5. SKC Kolárovo SVK 03b. 11:33 Hanko Attila – Czerus Tamas
6. Zscherben GER 01b. 10:22 Niedorf Christian – Zelinka Tomáš
O vítěze turnaje byly odehrány 4m údery: Grosskoschen – MO Svitávka 4:3
20.2.2010
PRAMOS CUP – mezinárodní turnaj žáků Šitbořice
1. Altdorf SUI 12b. 21:08 Gamma Simon – Parndi Fabio
2. Reideburger GER 12b. 24:12 Hedler Marwin – Hermann Tom
3. TJ Šitbořice 1 CZE 09b. 31:11 Hájek Patrik – Boháček Tomáš
4. Schwechat AUT 09b. 28:16 Weiss Alexander – Weiss Daniel
5. TJ Šitbořice 2 CZE 03b. 06:33 Hanák Stanislav – Drabálek Martin
6. SKC Kolárovo SVK 00b. 03:33 Haris Kevin – Lengyel Szilard
O vítěze turnaje byly odehrány 4m údery: Altdorf – Reideburger 2:1
20.2.2010
Turnaj „MISTR““ – Grosse Preis elite Šitbořice
1. CZE 1 – SC Svitávka 9b. 25:10 Hrdlička Jiří – Hasoň Radim
2. AUT – Mazda Höchst 9b. 20:12 König Simon – Fischer Florian
3. CZE 2 – Favorit Brno 9b. 20:16 Skoták Petr – Šmíd Pavel
4. GER – Zscherben 3b. 04:19 Seils Norbert – Leich Daniel
5. SUI – Altdorf 0b. 08:20 Marty Simon – Zotter Claudio
Mini tabulka vzájemných zápasů: CZE 1 - 12 :8/ CZE 2 – 8 11 / AUT – 10:11
O vítěze turnaje byly odehrány 4m údery: CZE 1 – AUT 4:3
Nejlepší střelec turnaje: Petr Skoták 17 branek
Nejsympatičtější hráč turnaje: Simon Marty – Švýcarsko
20.2.2010
Mezinárodní turnaj elite – PANKRÁC CUP Pankrác Praha
1. Dukla Brno 12b. 28:17 Kotulán Břetislav – Burda David
2. Lokomotiva Liberec 10b. 20:10 Hradecký Miloš – Krajzingr Evřen
3. Favorit Brno 10b. 21:20 Macek Ladislav – Krejčí Marek
4. RSV Grosskoschen 07b. 22:16 Schönherr Jens – Jatzwauck Frank
5. TJ Pankrác Praha 04b. 12:23 Otčenášek Tomáš – Jenšík Daniel
6. RSV Schwechat 00b. 13:30 Wondra David – Kindl Marcus
20.2.2010
1.kolo MK OL – ZL elite Milo Olomouc
1. Milo Olomouc 2 10b. 19:13 Petrůj Radek – Šebek Martin
2. Přerov+Svitávka 09b. 21:12 Bercsényi Ondřej – Šístek Petr
3. Sokol Zlín - Prštné 4 09b. 21:16 Macek František – Nesvadba Tomáš
4. Spartak Přerov 3 08b. 17:14 Váňa Radim – Broušek Martin
5. Sokol Zlín – Prštné 5 07b. 16:14 Ondlevec Jiří – Fuksa Karel
6. Milo Olomouc 3 00b. 00:25 omluveni pro nemoc
27.2.2010
Finále Českého poháru v kolové elite Svitávka
1. Favorit Brno 2 15b. 34:19 Šmíd Pavel – Skoták Petr
2. SC Svitávka 1 10b. 32:18 Hrdlička Jiří – Hasoň Radim
3. Favorit Brno 4 07b. 23:30 Böhm Jiří – Berger Miroslav
4. MO Svitávka 1 06b. 16:17 Vitula Pavel – Richtr David
5. Favorit Brno 1 04b. 15:27 Loskot Robert – Berger Miroslav jun.
6. MO Svitávka 2 00b. 16:25 Loskot Pavel – Lepka Radim