Únor

28.08.2009 14:34

 

7.2.

2.kolo U 23 Chrastava

1. TJ Šitbořice 1                21b. 37:07     Zvolánek Robert – Blaha Oldřich

2. MO Svitávka 2               21b. 36:10     Richter Pavel – Hudský Martin

3. MO Svitávka 1               21b. 34:08     Stibor Jan – Richtr David

4. SC Svitávka 1               15b. 29:18     Wamser David – Zahálka Filip

5. TJ Šitbořice 2                12b. 23:24     Zelinka Tomáš – Starý Miroslav

6. Start VD Plzeň 1            09b. 32:33     Reindl Josef – Bohatý Jan

7-9. Spartak Přerov 1         00b. 00: 30    omluveni pro nemoc

7-9. Sokol Zlín – Prštné 1    00b. 00:30     omluveni pro nemoc

7-9. Spartak Přerov 2         00b. 00:30     omluveni pro nemoc

 

7.2.

1.kolo MK OL,ZL žáci Spartak Přerov

1. Sokol Zlín – Prštné 1       15b. 39:04     Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav

2. Sokol Zlín – Prštné 2       12b. 15:11     Peťovský Dan – Dušek Petr

3. Spartak Přerov 1            09b. 21:12     Váňa Filip – Měrák Dominik

4. Sokol Zlín – Prštné 3       06b. 10:15     Krátký Martin – Adamová Blanka

5. Sokol Zlín – Prštné 4       03b. 04:23     Kurtin Jan – Adam Radek

6. Spartak Přerov 2            00b. 02.26     Stáňa jan – Grepl Dan

 

14.2.

Mistrovství České republiky – kval.„B“ junior Favorit Brno

1. MO Svitávka 1             21b. 64:04     Richter Pavel – Richtr David

2. Spartak Přerov 1          18b. 29:20     Berscényi Ondřej – Stáňa Jakub

3. SC Svitávka 1              15b. 33:16     Zahálka Filip – Kamenický Patrik

4. Sokol Zlín – Prštné 1     12b. 29:25     Macek František – Nesvadba Tomáš

5. TJ Šitřbořice 1             09b. 34:31     Topolář Marek – Starý Miroslav

6. Spartak Přerov 2          06b. 23:32     Broušek Martin – Šístek Petr

7. Favorit Brno 1              03b. 16:65     Šlesinger Ivo – Bartl Lukáš

8. Prima Nezamyslice 1      00b. 00:35     omluveni pro nemoc           

 

17.2.

2.kolo MK OL,ZL – žáci Sokol Zlín – Prštné

1. Sokol Zlín – Prštné 1       15b. 28:03     Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav

2. Sokol Zlín – Prštné 2       12b. 30:05     Peťovský Dan – Dušek Petr

3. Spartak Přerov 1            09b. 18:14     Váňa Filip – Měrák Dominik

4. Sokol Zlín – Prštné 3       04b. 06:15     Krátký Martin – Adamová Blanka

5. Spartak Přerov 2            04b. 10:26     Stáňa Jan – Grepl Dan

6. Sokol Zlín – Prštné 4       00b. 02:31     Kurtin Jan – Adam Radek

 

14.2.

Český pohár – žáků Sokol Zlín

1. MO Svitávka                 18b. 55:06     Staněk Roman – Hrdlička Jiří

2. Sokol Zlín – Prštné 1       13b. 32:15     Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav

3. TJ Šitbořice 1                13b. 21:12     Hájek Patrik – Boháček Tomáš

4. TJ Šitbořice 2                09b. 15:19     Hanák Stanislav – Dostál Rostislav

5. Sokol Zlín – Prštné 2       06b. 15:16     Peťovský Daniel – Dušek Petr

6. Sokol Zlín – Prštné 3       03b. 08:32     Krátký Martin – Adamová Blanka

7. Sokol Zlín – Prštné 4       00b. 02:48     Krátký Jan – Adam Radek

           

20.2.

MOMO Cup – junior mezinárodní turnaj Šitbořice

1. TJ Šitbořice 1             15b. 24:13     Zelinka Tomáš – Fukan Lukáš

2. Grosskoschen – GER     15b. 26:13     Klante Paul – Gröger Martin

3. Zscherben – GER         09b. 24:16     Šlezinger Ivo – Taublitz Florian

4. TJ Šitbořice 2             09b. 13:13     Starý Miroslav – Topolář Marek

5. Altdorf – SUI              09b. 14:19     Bajo Josip – Krempf Hannes

6. Spartak Přerov 1         04b. 14:17     Bercsényi Ondřej – Stáňa Jakub

7. SKC Kolarovo – SVK     01b. 07:31     Hanko Attila – Czekus Tomas

 

O vítěze turnaje: Šitbořice 1 – Grosskoschen                  1:0

 

21.2.

MOMO Cup – žáků mezinárodní turnaj Šitbořice

1. Altdorf – SUI                 15b. 33:06     Planzer Beda – Prandi Fabio

2. TJ Šitbořice 1                12b. 24:07     Hájek Patrik – Boháček Tomáš

3. Favorit Brno                  09b. 14:10     Váňa Filip – Škorpík Denis

4. TJ Šitbořice 2                06b. 12:18     Hanák Stanislav – Deostál Rostislav

5. Zscherben – GER            03b. 06:14     Fleischer Maxmilián – Zoller Anthony

6. TJ Šitbořice 3                00b. 00:34     Drabálek Martin – Urbánek Štěpán

 

21.2.

Turnaj „Mistrů světa“ elite mezinárodně Šitbořice

1. ČR 1 – SC Svitávka                   10b. 17:11 Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

2. Rakousko – Höchst                    09b. 21:14 Sneider Dietmar – König Simon

3. ČR 2 – Favorit Brno                   07b. 23:12 Skoták Petr – Šmíd Pavel

4. Německo – Mücheln                   03b. 16:27 Pischl Herbert – Roger Mike

5. Švýcarsko – Sirnach                  00b. 09:22 Oberhansli Silvan – Korn Swen        

 

Nejlepší střelec turnaje: Petr Skoták – 17 branek

Nejvíce sympatický hráč turnaje: Simon König

 

21.2.

Mezinárodní turnaj v kolové mužů – Pankrác Cup 2009

1. RSV Zscherben             13b. 19:10 Leich Daniel – Seils Norbert

2. Start VD Plzeň              09b. 30:21 Kydlíček Ondřej – Štěrba Hynek

3. RSV Grosskoschen         09b. 20:17 Jatzwauck Frank – Schönnerr Jens

4. Dukla Brno                   06b. 16:20 Burda David – Kotulán Břetislav

5. St. Pölten                    04b. 19:25 Schlachtner Rerhard – Schlachtner  Michael

6. TJ Pankrác Praha          01b. 12:23 Otčenášek Tomáš – Jenšík Daniel