Říjen

06.01.2010 17:35

3.10.2009

50. ročník Libereckého podzimního turnaje v kolové elite Liberec 

1. Lokomotiva Liberec 2                 Hradecký Miloš – Krajzingr Evžen

2. Dukla Brno 1                            Kotulán Břetislav – Burda David

3. Start VD Plzeň 1                       Kydlíček Ondřej – Štěrba Hynek

4. Milo Olomouc 1                         Petrůj Jiří - Vokurka Milan

5. TJ Šitbořice 1                           Wamser David – Lejska Lukáš

6. MO Svitávka 3                          Stibor Jan – Richtr David

7. Spartak Přerov 2                       Váňa Radim – Bercsényi Ondřej

8. Spartak Chrastava 2                  Matuškovič Pavel – Fadrhonc Michal

9. Start VD Plzeň 2                       Bohatý Lukáš – Bohatý Jan

 

3.10.2009

31. ročník podzimního turnaje veteránů Liberec   

1. Krajzing Evžen 43 let – Liberec / Petrůj Petr 59 let Olomouc

2. Hradecký Petr 55 let – Liberec / Löser Lothar 72 let Lauta

3. Berger Karel 50 let – Brno / Janeček Petr 64 let Olomouc

4. Váňa Radim 43 let – Přerov / Bartoň Miroslav 48 let Brno

5. Krejčí Milan 52 let – Brno / Jäger Rudolf 73 let Liberec

 

3.10.2009

1.nominační turnaj juniorů 2010             Chrastava                              

1.MO Svitávka                   12b. 27:03     Richter Pavel – Šístek Petr

2. TJ Šitbořice                   09b. 15:07     Starý Miroslav – Topolář Marek

3. Spartak Chrastava          06b. 10:14     Fořt Filip – Culek Jiří

4. SC Svitávka                   03b. 12:21     Zahálka Filip – Zouhar Jan

5. MO Svitávka 2                00b. 08:27     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

 

3.10.2009

4.kolo Extra ligy                             Favorit Brno                                        

1. Favorit Brno 1              12b. 26:05     Skoták Petr- Šmíd Pavel

2. SC Svitávka 1              12b. 28:11     Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

3. Favorit Brno 2              06b. 24:19     Berger Miroslav – Berger Miroslav junior

4. MO Svitávka 1             06b. 15:27     Novák Milan – Vitula Pavel

5. MO Svitávka 2             06b. 12:23     Loskot Pavel – Lepka Radim

6. Sokol Zlín – Prštné 1     00b. 10:35     Krejčí Jan – Struhař Martin

 

Červené karty v zápase SC Svitávka 1. – Favorit Brno 1. Hasoň Radim – Skoták Petr. Zápas byl anulován a zápas nebyl započten. V zápase o udělené nominačních bodů 1x7 minut zvítězila SC Svitávka nad Favoritem Brno 1    4:2.    

 

4.10.2009

Podzimní turnaj elite                    Spartak Chrastava                                      

Skupina „A“                                                 Skupina „B“

1. TJ Šitbořice                   12b. 18:06     1. Lokomotiva Liberec        10b. 15:07

2. Spartak Chrastava          09b. 26:11     2. MO Svitávka                 07b. 15:07

3. NH Ostrava                    06b. 16:16     3. Sefenersdorf                06b. 18:15

4. Lautersdorf                    03b. 13:14     4. Start Plzeň 1                03b. 09:16

5. Start Plzeň 2                  00b. 06:32     5. Milo Olomouc                03b. 13:19

 

Konečné pořadí turnaje:

1.     TJ Šitbořice                     Wamser David – Lejska Lukáš

2.     Nieder Sefenerdorf            

3.     MO Svitávka                    Stibor Jan – Richtr David

4.     Spartak Chrastava            Brodský Tomáš –Fadrhonc Daniel

5.     Lokomotiva Liberec            Beneda Jan – Zeman Jiří 

6.     Milo Olomouc                    Petrůj Jiří – Vokurka Milan

7.     Start VD Plzeň 1               Kydlíček Ondřej – Rindl Josef

8.     NH Ostrava                      Váňa Radim – Bercsényi Ondřej

9.     Lautersdorf

10. Start VD Plzeň 2                 Bohatý Lukáš – Bohatý Jan                    

 

4.10.2009

2. nominační turnaj juniorů 2010 Liberec                                    

1. MO Svitávka                  12b. 28:04     Richter Pavel – Šístek Petr

2. TJ Šitbořice                   09b. 22:07     Starý Miroslav – Topolář Marek

3. Spartak Chrastava          06b. 10:19     Culek Jiří – Fořt Filip

4. SC Svitávka                   03b. 08:20     Zahálka Filip – Zouhar Jan

5. MO Svitávka 2                00b. 06:24     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

 

10.10.2009

Turnaj o postup do II.ligy – elite        Olomouc                                

1.Milo Olomouc                   6b.16:04        Petrůj Jiří – Vokurka Milan

2. TJ Šitbořice                    3b. 08:09       Wamser David – Lejska Lukáš

3. Spartak Přerov                0b. 06:17       Bercsényi Ondřej – Šístek Petr

4 – 6   Start VD Plzeň, Sokol Zlín – Prštné a Lokomotiva Liberec se na turnaj v den konání z důvodů nemoci omluvili.

 

10.10.2009

5. kolo Světového poháru elite – ST Gallen Švýcarsko               

Skupina „A“                                                 Skupina „B“

1. Dornbirn                           12b. 29:06     1. Altdorf                           10b. 31:13

2. Gärtringen                        09b. 20:13     2. Ehrenberg                       10b. 24:06

3. Oftringen                         06b. 16:13     3. SC Svitávka                     06b. 20:14

4. Svitávka                          03b. 11:25     4. Kolárovo                          03b. 12:26

5. St.Gallen                          00b. 07:26     5. Balbigny                          00b. 07:35

 

zápas o 9. a 10.místo:

St. Gallen - Balbigny                           9:2

1.semifinále:

Dornbirn - Ehrenberg                           3:0

2.semifinále

Altdorf - Gärtringen                            4:3

zápas o 7. a 8.místo:

MO Svitávka - Kolárovo                       2:3

zápas o 5. a 6.místo:

Oftringen - SC Svitávka                       9:7

zápas o 3. a 4.místo:

Gärtringen - Ehrenberg                        5:2     

Finále:

Altdorf - Dornbirn                               4:1

 

Konečné pořadí 6.kola Světového poháru:

1. RMV Altdorf                  SUI     Roman Schneider – Dominik Planzer               50b.

2. RV Dornbirn                  AUT    Martin Lingg – Markus Bröll                           45b.

3. RV Gärtringen               GER   Matthias König – Uwe Berner                          40b.

4. SV Ehrenberg               GER   Rico Rodemann – Tino Kebsch                         35b.

5. VMC Oftringen              SUI     Rafael Stadelmann – Andreas Zaugg               30b.

6. SC Svitávka                 CZE    Jiří Hrdlička – Radim Hasoň                             25b.

7. SKC Kolárovo                SVK    Robert Loskot - Robert Rizman                       20b.

8. MO Svitávka                 CZE    Pavel Vitula – Milan Novák                             18b.

9. St. Gallen                     SUI     Martin Kümin – Matias Klaer                           16b.

10. JCF Balbigny                FRA    Vial Renaud – Andre Yohan                            14b.

 

17.10.2009

Mistrovství České republiky elite    Praha                              

1. SC Svitávka         mistr ČR 2009          Hrdlička Jiří – Hasoň Radim – Richtr David

2. Favorit Brno 1                                   Šmíd Pavel – Skoták Petr – Krejčí Marek

3. Favorit Brno 2                                   Berger Miroslav – Berger Miroslav junior

4. MO Svitávka                                     Loskot Pavel – Lepka Radim

SC Svitávka - MO Svitávka                        2:1                  6:1

Favorit Brno 1 - Favorit Brno 2                   5:4                  5:7      4:1

Zápasy o 3.místo:

MO Svitávka - Favorit Brno 2                     1:5                  3:3

Finále:

SC Svitávka - Favorit Brno 1                      6:5                  4:1

 

18.10.2009

Mezinárodní turnaj elite o vinařský pohár Šitbořice                        

1. TJ Šitbořice 1      CZE    16b. 46:09     Wamser David – Lejska Lukáš

2. TJ Šitbořice 2      CZE    16b. 43:12     Zvolánek Robert – Blaha Oldřich

3. Favorit Brno        CZE    12b. 33:21     Macek Ladislav – Krejčí Marek

4. Schwechat         AUT    07b. 31:38     Wolf Petr – Wondra David           

5. Spartak Přerov    CZE    04b. 19:31     Šístek Petr – Bercsényi Ondřej

6. Sokol Zlín           CZE    04b. 18:46     Nesvadba Tomáš – Ondlevec Jiří

7.SKC Kolárovo       SVK    01b. 11:44     Hanko Attila – Czerus Tomáš

Zápas o vítězství v turnaji:             Šitbořice 1 – Šitbořice 2                 2:1

 

24.10.2009

Meziánárodní turnaj elite Brno – Kohoutovice                                   

1. Zscherben                      GER   12b. 32:15 Michael Gerdes – Sigmar Seidl

2. Dukla Brno                      CZE    12b. 25:12 David Burda – Břetislav Kotulán

3. Favorit Brno                    CZE    09b. 25:23 Macek Ladislav – Krejčí Marek

4. Kolárovo 1                      SVK    06b. 26:17 Robert Loskot – Robert Rizman

5. TJ Šitbořice                    CZE    06b. 27:20 David Wamser – Lukáš Lejska

6. Kolárovo 2                      SVK    00b. 06:56 Attila Hanko – Tomáš Czerus

Zápas o vítězství v turnaji:             Zscherben – Dukla Brno   5:0

 

31.10.2009

3.nominační turnaj juniorů 2010   Přerov                                           

1 .MO Svitávka                18b. 47:06     Richter Pavel – Šístek Petr

2. TJ Šitbořice                 15b. 40:09     Starý Miroslav – Topolář Marek

3. Spartak Chrastava        10b. 23:15     Fořt Filip – Culek Jiří

4. MO Svitávka 2             09b. 22:28     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

5. SC Svitávka                07b. 22:27     Zahálka Filip – Zounar Jan

6. Prima Nezamyslice        03b. 09:48     Prusenovský Tomáš – Prusenovský Lukáš

7. Favorit Brno                00b. 00:30     omluveni pro nemoc