Prosinec

06.01.2010 17:57

5.12.2009

8.kolo Světového poháru Höchst – Rakousko                              

Skupina „A“                                                Skupina „B“

1. Höchst 1                         12b. 17:06     1. Altdorf                               10b. 29:12

2. Eberstadt                        09b. 21:06     2. Svitávka                            09b. 21:14

3. Favorit Brno 1                  06b. 14:13     3. Gärtringen                                   07b. 24:12

4. Höchst 3                         03b. 09:17     4. Höchst 2                           03b. 22:18

5. Beringen                          00b. 07:26     5. Balbigny                           00b. 05:45

 

zápas o 9. a 10.místo:

Beringen - Balbigny                               5:0

1.semifinále:

SC Svitávka - Höchst 1                           3:6

2.semifinále

Eberstadt - Altdorf                                 6:1

zápas o 7. a 8.místo:

Höchst 3 - Höchst  2                              3:6

zápas o 5. a 6.místo:

Favorit Brno 1 - Gärtringen                       5:6

zápas o 3. a 4.místo:

SC Svitávka - Altdorf                              4:4      7:6      penalty

Finále:

Eberstadt - Höchst 1                               2:1

 

Konečné pořadí 8.kola Světového poháru:

1. SV Eberstadt                  GER   Holger Krichbaum – Jens Krichbaum                50b.

2. RC Höchst 1                   AUT    Dietmer Schneider – Simon König                  45b.

3. SC Svitávka                   CZE    Jiří Hrdlička – Radim Hasoň                           40b.

4. RMV Altdorf                    SUI     Roman Schneider – Dominik Planzer               35b.

5. RV Gärtringen                 GER   Matthias König – Uwe Berner                         30b.

6. Favorit Brno 1                CZE    Pavel Šmíd – Petr Skoták                             25b.

7. RC Höchst 2                  AUT    Patrick Schnetzer – Florian Fischer                20b.

8. RC Höchst 3                  AUT    Andreas Lubetz – Martin Maccani                  18b.

9. WTC Beringen                GER   Damen Brecht – Nils Dirikx                             16b.

10. JCF Balbigny                FRA    Vial Renaud – Andre Yohan                           14b.

 

 

Konečná tabulka Světového poháru v kolové elite v roce 2009

1 RV Gärtringen              GER   Matthias König / Uwe Berner               170     4

2 RV Winterthur              SUI     Peter Jiricek / Marcel Waldispühl       170     4

3 RC Mazda Höchst 1    AUT   Simon König / Dietmar Schneider        170     4

4 RMV Altdorf               SUI     Roman Schneider / Dominik Planzer   150     4

5 SV Eberstadt             GER   Holger Krichbaum / Jens Krichbaum    145     3

6 SV BG Ehrenberg       GER   Rico Rademann / Tino Kebsch             140     4

7 SC Svitavka              CZE    Jiri Hrdlicka / Radim Hason               130     4

8 RV Dornbirn              AUT   Martin Lingg / Patrick Köck                 126     4

9 VMC Oftringen            SUI     Rafael Stadelmann / Andreas Zaugg        120     4

10RVS Obernfeld            GER   André Kopp / Manuel Kopp                      90     2

11S.N.A. Gent 1             BEL    Christoph Baudu / Rik Deuvaert               88     3

12RC Mazda Höchst 2     AUT    Simon Lubetz / Florian Fischer                88     4

13MO CK Svitavka 1        CZE    Pavel Vitula / Milan Novak                     74     4

14TJ Sokol Zlin               CZE    Martin Struhar / Lois Pisek                    68     3

15SKC Kolarovo              SVK    Robert Rizmann / Dalibor Roznik              68     4

16TJ Favorit Brünn 1       CZE    Pavel Smid / Petr Skotak                       65     2

17RSG Ginsheim              GER   Roman Müller / Marco Rossmann              45     1

18VCE Dorlisheim            FRA    Benjamin Meyer / Francois Rieb               42     3

19Kongo Tokyo              JPN    Ko Matsuda / Naoya Kinoshita                 40     1

20RMV Mosnang 1          SUI Daniel Schneider / Lukas Schönenberger       35    1

21SCAA Hong Kong         HKG   Wang Tai Ho / Man Fai Lo                       35     1

22Team Fuji Tokyo         JPN    Shigefumi Mori / Takashi Kuroda               30     1

23JCF Balbigny              FRA    Vial Renaud / Andrè Yohan                      28     2

24Osaka University        JPN    Katsuya Tanaka / Tomoaki Misu                25     1

25ASICS Osaka             JPN    Ken Takekawa / Masya Minohara              20     1

26PSV Magdeburg          GER   Fabian Kittler / Matthias Gollos                 20     1

27RC Mazda Höchst 3     AUT    Andreas Lubetz / Martin Maccani             18     1

28 MO CK Svitavka 2      CZE    Pavel Loskot / Radim Lepka                     18     1

29Johore Bahru              MAL   Mohn Aheidi Abd Majid / Senin Zulkifli        18     1

30WTC Beringen             BEL    Brecht Damen / Nils Dirikx                       16     1

31RC Sankt Gallen           SUI     Martin Kümin / Matias Klarer                  16     1

32RV Sirnach                 SUI     Silvan Oberhänsli / Sven Korn                 16     1

33Kuramae Yokohomo     JPN    Munehiro Tokikura / Yosuke Fujita             16     1

34Dinamo Zagreb           KRO   Jasmin Fazlic / Marko Kraljic                     16     1

35SCAA Kowloon            HKG   Wing Sun Mak / Chun To Chui                  14     1

36RV Baesweiler             GER   Marius Hermanns / Marvin Weber              14     1

 

 6.12.2009

Český pohár žáků – Šitbořice                                                        

1. MO Svitávka 1                18b. 43:02     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

2. TJ Šitbořice                    11b. 27:11     Hájek Patrik – Boháček Tomáš

3. Sokol Zlín 2                    10b. 18:12     Adamová Blanka – Peťovský Daniel

4. Spartak Přerov                09b. 15:13     Váňa Filip – Měrák Dominik

5. Sokol Zlín 4                    08b. 15:14     Kurtin Jan – Ondlevec Jan

6. MO Svitávka 2                03b. 18:12     Štencl Marek – Dřevo Martin

7. SC Svitávka                   00b. 00:43     Hrdlička Jan – Richtr Michal       

 

13.12.2009

5.nominační turnaj juniorů 2010   Favorit Brno                              

1. MO Svitávka 1             15b. 32:03     Richter Pavel – Šístek Petr

2. MO Svitávka 2             12b. 20:12     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

3. SC Svitávka                09b. 18:09     Zahálka Filip – Zouhar Jan

4. Prima Nezamyslice        06b. 13:19     Prusenovský Jan – Prusenovský Lukáš

5. Favorit Brno + TJ Šitbořice omluveni pro nemoc