Listopad

06.01.2010 17:45

1.11.2009

50. ročník VC Přerova a 4.ročník memoriálu Hynka Hlobila – elite 

Skupina „A“                                               Skupina „B“

1. MO Svitávka                   5b. 08:06       1. Prima Nezamyslice                    6b. 14:07

2. Spartak Přerov                4b. 08:05       2. Milo Olomouc                           6b. 11:08

3. TJ Šitbořice                    4b. 10:09       3. Spartak Chrastava                    6b. 07:06

4. Sokol Zlín                       3b. 06:12       4. Spartak Přerov 2                      0b. 04:15

 

Semifinále 1:                                   Svitávka - Olomouc                    3:4

Semifinále 2:                                   Nezamyslice - Přerov 1                1:2

zápas o 5. a 6.místo:                       zápas o 7. a 8 místo:

Šitbořice – Chastava        2:4           Sokol Zlín – Přerov 2                    1:3

zápas o 3..a 4.místo                        Finále:

Svitávka – Nezamyslice     4:2           Přerov 1 – Olomouc                      0:5

 

Konečná tabulka VC Přerova – elite

1.     Milo Olomouc                    Jiří Petrůj – Milan Vokurka

2.     Spartak Přerov 1               Pavel Přikryl – Roman Oral

3.     MO Svitávka                     Jan Stibor – David Richtr

4.     Prima Nezamyslice             Petr Přikryl – Martin Přikryl

5.     Spartak Chrastava             Tomáš Brodský – Daniel Fadrhonc

6.     TJ Šitbořice                      Robert Zvolánek – Oldřich Blaha

7.     Spartak Přerov 2               Libor Pánek – Radim Váňa

8.     Sokol Zlín – Prštné             Krejčí Jan – Nesvadba Tomáš

 

   MISTROVSTVÍ SVĚTA 2009 – TAVIRA PORTUGALSKO

                            6.– 8.11.2009

 

Jména závodníků

Stát

Dietmar Schneider / Simon König

AUT

Christoph Baudu / Rik Deuvaert

BEL

Jiri Hrdlicka / Radim Hason

CZE

Matthias König / Uwe Berner

GER

Matsuda Ko / Naoya Kinoshita

JPN

Marcel Waldispühl / Peter Jiricek

SUI

 

Zápasy

-

-

-

-

-

-

Tschechien

-

Belgien

6 : 0

-

-

-

-

-

-

Deutschland

-

Japan

11 : 1

-

-

-

-

-

-

Österreich

-

Schweiz

3 : 3

-

-

-

-

-

-

Tschechien

-

Japan

9 : 2

-

-

-

-

-

-

Österreich

-

Belgien

2 : 4

-

-

-

-

-

-

Deutschland

-

Schweiz

3 : 5

-

-

-

-

-

-

Japan

-

Belgien

3 : 11

-

-

-

-

-

-

Tschechien

-

Schweiz

2 : 5

 

Deutschland

-

Österreich

0 : 5

 

Schweiz

-

Japan

10 : 1

 

Deutschland

-

Belgien

4 : 0

 

Tschechien

-

Österreich

7 : 4

 

Schweiz

-

Belgien

3 : 1

 

Österreich

-

Japan

3 : 1

 

Tschechien

-

Deutschland

2 : 6

 

 

Tabulka turnaje po základních zápasech

                                    

Rang

Nation

Spiele

Tore

Punkte

1.

Schweiz

5

26 : 10

      13

2.

Deutschland

5

24 : 13

        9

3.

Tschechien

5

26 : 17

        9

4.

Österreich

5

17 : 15

        7

5.

Belgien

5

16 : 18

        6

6.

Japan

5

08 : 44

        0

 

Baráž o postup do skupiny „A“

Frankreich

-

Japan

3 : 2

Frankreich WM 2010 ve skupině „A“

 

                Zápasy o postup do semifinále

Deutschland

-

Belgien

6 : 3

Tschechien

-

Österreich

2 : 5

 

 

semifinále 1

Schweiz

-

Deutschland

5 : 2

semifinále 2

Deutschland

-

Österreich

2 : 2

 Penalty

4 : 2

FINALE

Schweiz

-

Deutschland

               4 : 1

         

 

Konečná tabulka skupiny „A“

Rang

Spieler

Nation

1.

Marcel Waldispühl / Peter Jiricek

SUI

 2.

Matthias König / Uwe Berner

GER

3.

Dietmar Schneider / Simon König

AUT

4.

Jiri Hrdlicka / Radim Hason

CZE

5.

Christoph Baudu / Rik Deuvaert

BEL

6.

Naoya Kinoshita / Matsuda Ko

JPN

 

KOLOVÁ skupina „B“ 2009

Spieler

Nation

Frederic Doell / Stephane Bauer

FRA

Wing Tai Ho / Man Fai Lo

HKG

 Tamas Szitas / Vilmos Toma

HUN

Zulkifli Senin / Shamsinar Abd Halim

MAS

Attila Hanko / Tamas Czekus

SVK

 

Vorrundenspiele

Frankreich

-

Ungarn

6 : 2

Malaysia

-

Slowakei

4 : 1

Hongkong

-

Ungarn

3 : 2

Frankreich

-

Slowakei

6 : 0

Malaysia

-

Hongkong

0 : 5

Slowakei

-

Ungarn

2 : 7

Frankreich

-

Hongkong

8 : 2

Malaysia

-

Ungarn

2 : 1

Slowakei

-

Hongkong

2 : 5

Frankreich

-

Malaysia

7 : 1

 

Auf-/Abstiegsspiel Gruppe A / B

Frankreich

-

Japan

3 : 2

Frankreich bei der WM 2010 in Gruppe A

 

SCHLUSSTABELLE GRUPPE B

Rang

Nation

Tore

Punkte

1.

Frankreich

27 : 05

12

2.

Hongkong

15 : 12

9

3.

Malaysia

07 : 14

6

4.

Ungarn

12 : 13

3

5.

Slowakei

05 : 22

0

 

14.11.2009

4.nominační turnaj juniorů 2010     MO Svitávka                                

1. TJ Šitbořice                12b. 26:05     Starý Miroslav – Topolář Marek

2. MO Svitávka               09b. 27:07     Richter Pavel – Šístek Petr

3. SC Svitávka                06b. 15:17     Zahálka Filip – Zounat Jan

4. Favorit Brno                03b. 09:24     Šlessinger Ivo – Gerža Lukáš

5. Prima Nezamyslice        00b. 03:29     Prusenovský Lukáš – Prusenovský Tomáš

 

21.11.2009

3.kolo Českého poháru žáků 2009/2010        MO Svitávka             

1.MO Svitávka                 12b. 40:02     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

2. Sokol Zlín – Prštné 2     09b. 25:09     Adamová Blanka – Gottfried Miroslav

3. Sokol Zlín – Prštné 4     06b. 18:14     Adam Radek – Pražák Dušan

4. MO Svitávka 2             03b. 05:25     Štencl Marek – Dřevo – Martin

5. SC Svitávka                00b. 00:38     Hrdlička Jan – Richtr Michal

 

21.11.2009

7.kolo Světového poháru elite Ginsheim – Německo                    

Skupina „A“                                                 Skupina „B“

1. Eberstadt                          12b. 30:05     1. Ginsheim                         12b. 28:14

2. Höchst 2                           07b. 23:11     2. Favorit Brno 1                  09b. 24:15

3. Altdorf                              07b. 19:14     3. Ehrenberg                       06b. 16:12

4. Svitávka                           03b. 10:21     4. Gent                              03b. 13:24

5. Dorlisheim                         00b. 03:34     5. Dornbirn                          00b. 10:26

 

zápas o 9. a 10.místo:

Dorlisheim - Dornbirn 1                        1:8

1.semifinále:

Eberstadt - Favorit Brno 1                   7:4

2.semifinále

Höchst 1 - Ginsheim                           0:5

zápas o 7. a 8.místo:

Svitávka - Gent                                 5:1                 

zápas o 5. a 6.místo:

Altdorf - Ehrenberg                            1:2

zápas o 3. a 4.místo:

Favorit Brno 1 - Höchst 1                    3:1     

Finále:

Eberstadt - Ginsheim                          2:1

 

 

Konečné pořadí 7.kola Světového poháru:

1. SV Eberstadt                GER   Holger Krichbaum – Jens Krichbaum                50b.

2. RSG Ginsheim                GER   Marco Rossmann – Roman Müller                     45b.

3. Favorit Brno 1               CZE    Pavel Šmíd – Petr Skoták                                      40b.

4. RC Höchst 1                 AUT    Dietmar Schneider – Simon König                     35b.

5. SV Ehrenberg                GER   Rico Rodemann – Mike Pfaffenberger              30b.

6. RMV Altdorf                  SUI     Roman Schneider – Dominik Planzer               25b.

7. MO Svitávka                 CZE    Pavel Vitula – Milan Novák                                  20b.

8. SNA Gent                     BEL    Christoph Baudu – Rik Deuvaert                                    18b.

9. RV Dornbirn                  AUT    Martin Lingg – Patrick Köck                                  16b.

10. VCE Dorlisheim             FRA    Benjamin Meyer – Francois Rieb                                    14b.

 

22.11.2009

4.kolo Českého poháru žáků 2009/2010     SC Svitávka              

1. MO Svitávka 1             12b. 42:02     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

2. Sokol Zlín – Prštné 2     09b. 30:09     Adamová Blanka – Gottfried Miroslav

3. Sokol Zlín – Prštné 4     06b. 09:18     Adam Radek – Pražák Dušan

4. MO Svitávka 2             03b. 09:27     Štencl Marek – Dřevo Martin

5. SC Svitávka                00b. 01:35     Hrdlička Jan – Richtr Michal

 

21.11.2009

Mezinárodní turnaj juniorů – Revanche  MEJ     Höchst         

Skupina“ A“                                                Skupina „B“

1. Bolanden                         7b. 11:08       1. Dornbirn                           6b. 14:10

2. Pfungen                          6b. 15:10       2. Mosnang                          6b. 10:09

3. Höchst 1                         4b. 14:08       3. Höchst 2                           4b. 07:07

4. Svitávka                         0b. 03:07       4. Kissing                             1b. 12:17

 

Bolanden – Mosnang        1:7                  Pfungen – Dornbirn            4:5

zápas o 7. a 8 místo:                             zápas o 5. a 6.místo

Svitávka – Kissing           1:4                  Höchst 1 – Höchst 2           6:1

Finálová skupina:

1.Mosnang                           6b. 14:10       1. Dornbirn                6b. 16:15

3. Pfungen                           3b. 14:14       4. Bolanden               3b. 12:17

Zápas o vítězství v turnaji:                         Dornbirn – Mosnang          4:0

 

Konečná tabulka turnaje:

1. Dornbirn                          AUT                Pascal Fontain – Mario Bortolotti

2. Mosnang                         SUI                 Andreas Ammann – Markus Oberhänsli

3. Pfungen                          SUI                 Severin Waibel – Benjamin Walbel

4. Bolanden                         GER               Patrick Mergel –Matthias Mergel

5. Höchst 1                         AUT                Patrick Schnetzer – Johannes Bauer

6. Höchst 2                         AUT                Simon Schlegel – Simon Plankensteiner

7. Kissing                            GER               Martin Egarter – Thomas Kieferle

8. Svitávka                         CZE               Richter Pavel – Šístek Petr

             

28.11.2009

1.kolo MK Jihomoravského kraje junioři      Šitbořice                      

1. MO Svitávka 1            15b. 45:05     Richter Pavel – Šístek Petr

2. TJ Šitbořice 1             12b. 43:09     Starý Miroslav – Topolář Marek

3. SC Svitávka 1             07b. 16:33     Zouhar Jan – Zahálka Filip

4. Favorit Brno 1             07b. 19:31     Gerža Lukáš – Šlesinger Ivo

5. MO Svitávka 2            03b. 14:33     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

6. Prima Nezamyslice 1     00b. 10:36     Prusenovský Lukáš – Prusenovský Tomáš

 

28.11.2009

1.kolo Českého poháru elite pro rok 2010         Zlín                         

1. Sokol Zlín – Prštné 1                 Struhař Martin – Krejčí Jan

2. Sokol Zlín – Prštné 2                 Landt Jiří – Písek Ludvík

3. Spartak Přerov 1                      Oral Roman – Pánek Libor

4. Milo Olomouc 1                        Petrůj Jiří – Vokurka Milan

5. Sokol Zlín – Prštné 4                 Urbanec Miloslav – Chovančík Milan

6. Sokol Zlín – Prštné 3                 Uhrovič Marek – Nesvadba Tomáš

7. Spartak Přerov 2                      Váňa Radim – Gajdoš Robert

8. Milo Olomouc 2                        Petrůj Radek – Šebek Martin

9. SWpartak Přerov 3                   Bercsényi Ondřej – Broušek Martin