Leden

19.03.2010 10:41

 Finále Světového poháru 2009

 

Sobota 13.března 2010 – Chemnitz – Německo

 

Skupina „A“

1.RV Gärtringen               Německo                 König Matthias – Berner Uwe

2.RMV Altdorf                  Švýcarsko               Schneider Roman – Planzer Dominik

3.SV Ehrenberg               Německo                 Rademann Rico – Kebsch Tino

4.RV Dornbirn                  Rakousko                 Lingg Martin – Köck Patrick

5.Kongo Tokio                 Japonsko                 Ko Matsuda – Nagoya Kinoshita

 

            Skupina „B“

1.RV Winterthur               Švýcarsko              Jiricek Peter – Waldispühel Marcel

2.RC Höchst                    Rakousko               Schneider Dietmar – König Simon

3.SV Eberstadt                Německo                Krichbaum Holger – Krichbaum Jens

4.SC Svitávka                 Česká republika        Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

5. HRV Chemnitz              Německo                Gröer Lars – Windisch Jens

 

Rozhodčí hlavní: Fiedel Frank                   Německo

Rozhodčí hřiště: Kratochvíl Mioroslav        Česká republika

                      Lehmann Peter                Švýcarsko

                      Schlachtner Gerhard        Rakousko

                      Braunger Harald              Německo

 

 

 

 

Žluté karty v kolové od 1.1.2010 do 16.1.2010.

 

Přikryl Petr            Prima Nezamyslice                        2 x ŽK

Richrt David          MO Svitávka                                1x ŽK

Rožník Dalibor        Favorit Brno                                1x ŽK 

 

 

 

Nominační body juniorů pro start na MEJ 2010:

 

1.      MO Svitávka 1                                  29 bodů                               

2.      TJ Šitbořice 1                                   21 bodů

3.      SC Svitávka 1                                   16 bodů

4.      Spartak Chrastrava 1                         12 bodů

5.      MO Svitávka 2                                  12 bodů

6.      Prima Nezamyslice 1                           05 bodů

7.      Favorit Brno 1                                   03 body

 

 

 

 

 

Československá soutěž U 23:

 

        V sobotu 9.1.2010 se v Šitbořicích odehrálo první kolo Československé soutěže U 23. Deset družstev, které se ve sněhové vánici a náledí do Šitbořic dostavily, hráli ve dvou skupinách. Vízězství v prním kole získala kombinovaná dvojice Svitávka –Šitbořice Richter Pavel – Wamser David

 

Konečná tabulka 1.kola U 23 / 2010

           

1. Svitávka – Šitbořice                             8 nominačních bodů

2. MO Svitávka 1                                    7 nominačních bodů

3. TJ Šitbořice 1                                     6 nominačních bodů

4. Sokol Zlín – Prštné                               5 nominačních bodů

5. Spartak Přerov                                    4 nominační body  

6. Spartak Chrastava 1                            3 nominační body

7. TJ Šitbořice 2                                     2 nominační body

8. Spartak Chrastava 2                            1 nominační bod

9. SK Kolárovo                    SVK               0 nominačních bodů

10 SC Svitávka                                       0 nominačních bodů

Z turnaje se omluvili družstva Plzně a Kolárova 2

 

 

Rozdělení Světového poháru 2010:

SC Svitávka                         Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

Favorit Brno 1                      Loskot Robert – Berger Miroslav junior

Favorit Brno 2                      Rizman Robert – Krejčí Marek

 

1.kolo           10.04.2010               Ailingen                 SC Svitávka

2.kolo           06.06.2010               Kagoshima             nikdo

3.kolo           28.08.2010               Sangerhausen        SC Svitávka + Favorit Brno 2

4.kolo           04.09.2010               Altdorf                  Favorit Brno 2

5.kolo           25.09.2010               Oftringen               SC Svitávka + Favorit Brno 1

6.kolo           09.10.2010               St Gallen               Favorit Brno 1 + Favorit Brno 2

7.kolo           06.11.2010               Kulmbach              Favorit Brno 1 + Favorit Brno 2

8.kolo           13.11.2010               Höchst                 SC Svitávka + Favorit Brno 1