Leden

28.08.2009 14:09

3.1.2009

Mezinárodní novoroční turnaj Ehrenberg Německo 

1. Ehrenberg 1          GER    15b. 37:12     Rademann Rico – Kebsch Rino

2. Dornbirn               AUT    12b. 46:22     Bröll Markus – Bröll Thommy

3. Kolárovo               SLO    09b. 29:33     Rizman Robert – Loskot Robert

4. Start Plzeň           CZE    06b. 21:30     Štěrba Hynek – Kydlíček Ondřej

5. MO Svitávka         CZE    03b. 22:38     Lepka Radim – Loskot Pavel

6. Ehrenberg 2          GER    00b. 15:35     Fröhling Igor – Hecht Patrick

 

11.1.2009 

1.kolo U 23 TJ Šitbořice 

1. TJ Šitbořice 1                            Blaha Oldřich – Zvolánek Robert

2. MO CK Svitávka 1                      Stibor Jan – Richtr David

3. MO CK Svitávka 2                      Richter Pavel – Hudský Martin

4. SC Svitávka 1                           Wamser David – Zahálka Filip

5. Start VD Plzeň 1                        Reindl Josef – Bohatý Jan

6. TJ Šitbořice 2                           Zelinka Tomáš – Starý Miroslav

7. Sokol Zlín – Prštné 1                  Macek František – Nesvadba Tomáš

8. Spartak Přerov 2                       Šístek Petr – Broušek Martin

9. Spartak Přerov 1                       Bercsényi Ondřej – Stáňa Jakub

 

17.1.2009 

2.kolo Mistrovství kraje JM – MO Svitávka 

1. MO Svitávka 1             15b. 56:03     Richter vPavel – Richtr David

2. TJ Šitbořice 1              12b. 34:13     Starý Miroslav – Topolář Marek

3. SC Svitávka 1              09b. 17:24     Zahálka Filip – Zounar Jan

4. Favorit Brno 1              06b. 14:32     Šlezinger Ivo – Bartl Lukáš

5. Prima Nezamyslice 1      03b. 08:36     Prusenovský Tomáš – Prusenovský Lukáš

6. Dukla Brno                   00b. 00:25     omluveni pro nemoc

                                  

18.1.2009

1.kolo II.ligy Pankrác Praha 

1. Loko Liberec 1              15b. 25:16     Hradecký Miloš – Hradecký Petr

2. MO CK Svitávka 3         12b. 22:11     Richtr David – Stibor Jan

3. Favorit Brno 3               09b. 24:20     Macek Ladislav – Krejčí Marek

4. Sokol Zlín – Prštné 3      06b. 16:16     Urbanec Miloslav – Chovančík Milan

5. Pankrác Praha 1            03b. 13:22     Otčenášek Tomáš – Jenšík Daniel

6. Start VD Plzeň 2            00b. 17:32     Bohatý Jan – Reindl Josef

 

24.1.2009

1.kolo Extra ligy Favorit Brno

1. SC Svitávka 1               15b. 30:19     Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

2. Favorit Brno 1               12b. 28:17     Šmíd Pavel – Skoták Petr

3. Favorit Brno 2               06b. 24:22     Berger Miroslav – Berger Miroslav junior

4. MO CK Svitávka 2          06b. 17:21     Lepka Radim – Loskot Pavel

5. Sokol Zlín – Prštné 1       03b. 15:19     Písek Ludvík – Landt Jiří

6. MO CK Svitávka 1          03b. 13:29     Vitula Pavel – Novák Milan

 

24.1.2009

1.kolo Mistrovství kraje JM – žáci TJ Šitbořice

1. MO Svitávka 1                15b. 26:02     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

2. TJ Šitbořice 1                 12b. 24:06     Hájek Patrik – Boháček Tomáš

3. TJ Šitbořice 2                 09b. 16:12     Hanák Stanislav – Dostál Rostislav

4. TJ Šitbořice 3                 06b. 11:27     Orálek Martin – Urbánek Štěpán

5-6. Favorit Brno 1              00b. 00:20     omluveni pro nemoc

5-6. SC Svitávka 1              00b. 00:20     omluveni pro nemoc

 

25.1.2009

3.kolo MK JM junioři TJ Šitbořice

1. MO CK Svitávka 1         15b. 45:01     Richter Pavel – Staněk Roman

2. SC Svitávka 1              12b. 39:09     Zahálka Filip – Kamenický Patrik

3. TJ Šitbořice 1              09b. 35:14     Starý Miroslav – Topolář Marek

4. Dukla Brno 1                03b. 13:40     Fajstl Marek – Škorpík Lukáš

5. Favorit Brno 1              03b. 07:38     Šlezinger Ivo – Bartl Lukáš

6. Prima Nezamyslice 1      03b. 06:43     Prusenovský Tomáš a Lukáš

 

31.1.2009

Český pohár semifinále – elite skupina „A“ Chrastava

Skupina „A“                                                  Skupina „B“

1. SC Svitávka 1              10b. 17:03     1. Favorit Brno 1               12b. 24:05

2. Start VD Plzeň 1           08b. 13:07     2. Sokol Zlín – Prštné 1      09b. 17:06

3. MO CK Svitávka 4         04b. 09:08     3. Lokomotiva Liberec 2     04b. 10:15

4. Spartak Chrastava 1     04b. 06:14     4. Pankrác Praha 1            03b. 03:12

5. Lokomotiva Liberec 3     01. 07:20       5. Spartak Chrastava 2     01. 04:20      

  

zápas o 9. a 10.místo:

Lokomotiva Liberec 3 - Spartak Chrastava 2  4:1

1.     semifinále:

SC Svitávka 1 - Sokol Zlín – Prštné 1           4:0     

2.     semifinále:

Start VD Plzeň 1 - Favorit Brno 1                1:5

zápas o 7. a 8.místo:

Spartak Chrastava 1 - Pankrác Praha 1        2:4

zápas o 5. a 6.místo

MO CK Svitávka 4 - Lokomotiva Liberec 2     3:4

zápas o 3. a 4.místo:

Start VD Plzeň - Sokol Zlín Prštné 1             4:3

finále:

SC Svitávka 1 - Favorit Brno 1                   5:4

 

Konečné pořadí semifinále ČP elite skupina „A“

1.     SC Svitávka 1                Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

2.     Favorit Brno 1                Šmíd Pavel – Skoták Petr

3.     Start VD Plzeň 1             Kydlíček Ondřej – Štěrba Hynek

4.     Sokol Zlín – Prštné 1        Písek Ludvík – Landt Jiří

5.     Lokomotiva Liberec 2       Hradecký Miloš – Hradecký Petr

6.     MO CK Svitávka 4           Stibor Jan – Richtr David

7.     Pankrác Praha 1              Jenšík Daniel – Otčenášek Tomáš

8.     Spartak Chrastava 1        Brodský Tomáš – Matuškovič Pavel

9.     Spartak Chrastava 2        Havle Roman – Fadrhonc Michal

10. Lokomotiva liberec 3           Netušil Ladislav – Zeman Jiří

 

31.1.2009

Český pohár semifinále – elite skupina „B“ Věrovany

Skupina „A“                                                  Skupina „B“

1. Prima Nezamyslice 1      7b. 14:11       1. Favorit Brno 2               9b. 14:08

2. Favorit Brno 3              7b. 07:08       2. MO Svitávka 2               9b. 12:08

3. MO Svitávka 1             6b. 09:08       3. Spartak Přerov 2            7b. 10:09

4. Spartak Přerov 1          6b. 06:08       4. Sokol Zlín – Prštné 2       3b. 10:13

5. Milo Olomouc 2             3b. 04:08       5. Milo Olomouc 1              1b. 08:16

 

zápas o 9. a 10.místo:

Milo Olomouc 1 -  Milo Olomouc 2                  4:1

1. semifinále:

Prima Nezamyslice 1 - MO Svitávka 2             3:4

2. semifinále:

Favorit Brno 3 - Favorit Brno 2                      1:4

zápas o 7. a 8.místo:

Spartak Přerov 2 - Sokol Zlín – Prštné 2          2:2      8:3 prodl.

zápas o 5. a 6.místo:

MO Svitávka 1 - Spartak Přerov 2                  3:1

zápas o 3. a 4.místo:

Prima Nezamyslice 1 - Favorit Brno 3              2:3

finále:

MO Svitávka 2 - Favorit Brno 2                     4:3

 

Konečné pořadí semifinále ČP elite skupina „B“:

1.     MO CK Svitávka 2                         Loskot Pavel – Lepka Radim

2.     Favorit Brno 2                              Berger Miroslav – Berger Miroslav junior

3.     Favorit Brno 3                              Krejčí Marek – Rožník Dalibor

4.     Prima Nezamyslice 1                      Přikryl Petr – Přikryl Martin

5.     MO CK Svitávka 1                         Vitula Pavel – Novák Milan

6.     Spartak Přerov 2                          Gajdoš Robert – Váňa Radim

7.     Spartak Přerov 1                          Přikryl Pavel – Oral Roman

8.     Sokol Zlín – Prštné 2                     Struhař Martin – Uhrovič Marek

9.     Milo Olomouc 1                            Petrůj Jiří – Vokurka Milan

10. Milo Olomouc 2                               Petrůj Radek – Šebek Martin