Květen
8.5.2010
Český pohár žáků Spartak Přerov
Konečná tabulka – družstva rozdělená do tří skupin:
1. MO Svitávka 1 Hrdlička Jiří – Staněk Roman
2. Sokol Zlín – Prštné 2 Adamová Blanka – Peťovský Dan
3. Sokol Zlín – Prštné 1 Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav
4. TJ Šitbořice 1 Hájek Patrik – Boháček Tomáš
5. Spartak Přerov 1 Váňa Filip – Pavelka Josef
6. SC Svitávka 1 Dřevo Martin – Štencl Marek
7. SK Zlín 1 Dušek Petr – Pražák Dušan
8. SK Zlín 2 Adam Radek – Kurtin Jan
9. Milo Olomouc 1 Vokurka Lukáš – Skácel Martin
10. TJ Šitbořice 2 Drabálek Martin – Urbánek Štěpán
11. Sokol Zlín – Prštné 3 Gerychová Veronika – Lepcio Lukáš
12. MO Svitávka 2 Hrdlička Jan – Richtr Michal
8.5.2010
Finále Evropského poháru elite Hechtsheim – Německo
Skupina „A“ Skupina „B“
1. Eberstadt 10b. 14:08 1. Gärtringen 12b. 21:07
2. Höchst 1 09b. 18:12 2. Höchst 2 07b. 19:10
3. Altdorf 06b. 15:10 3. Favorit Brno 07b. 22:14
4. Gent 02b. 11:21 4. Oftringen 03b. 29:23
5. Hechtsheim 01b. 06:13 5. Cronenbourg 00b. 10:37
Zápas o 9 a 10.místo
Hechtsheim : Cronenbourg 4:4 7:6 Penalty
Zápas o 7.a 8.mmísto
Gent : Oftringen 1:4
Zápas o 5 a 6.místo
Altdorf : Favorit Brno 4:4 10:9 Penalty
Finále:
Výsledky ze skupin:
Eberstadt : Höchst 1 4:3
Gärtringen : Höchst 2 3:1
Finálové zápasy:
Eberstadt : Höchst 2 3:2
Höchst 1 : Gärtringen 2:6
Höchst 1 : Höchst 2 3:6
Eberstadt : Gärtringen 2:2
Zápas o první místo v EP 2010:
Eberstadt : Gärtringen 2:3
Konečná tabulka finále EP elite pro rok 2010:
1.RV Gärtringen GER König Matthias – Berner Uwe
2. SV Eberstadt GER Krichbaum Holger – Krichbaum Jens
3. RC Höchst 2 AUT König Simon - Fischer Florián
4. RC Höchst 1 AUT Schneider Dietmar – Schnetzer Patrik
5. RMV Altdorf SUI Schneider Roman – Planzer Dominik
6. Favorit Brno CZE Šmíd Pavel – Skoták Petr
7. VMC Oftringen SUI Stadelmann Rafael – Zaugg Andreas
8. SNA Gent BEL Baudu Christoph – Deuvaert Rik
9. RV Hechtsheim GER Rauch Moritz – Stenner Janis
10.VC Cronenbourg FRA Bauer Stephane – Doell Frederique
14. – 15.5.2010
Mistrovství Evropy juniorů Ludwigslust – GER
Skupina „A“ Skupina „B“
1. Rakousko 10b. 24:03 1. Slovensko 07b. 09:03
2. Německo 10b. 12:02 2. Maďarsko 05b. 11:07
3. Švýcarsko 06b. 07:09 3. Belgie 04b. 09:05
4. Francie 03b. 05:19 4. Makedonie 00b. 02:16
5. Česká republika 00b. 01:16
2.kolo:
Rakousko - Slovensko 9:0 Německo - Česká republika 6:0
Švýcarsko - Francie 3:1
Zápas o účast v skupině „ A“ v roce 2011
Česká republika – Slovensko 5:2
Zápasy o umístění:
Maďarsko - Belgie 3:2 Makedonie - Belgie 1:0
Finále:
Rakousko - Švýcarsko 4:3 Německo - Švýcarsko 4:1
Rakousko - Německo 2:2 2:1 Penalty
Konečné pořadí Mistrovství Evropy juniorů 2010:
1. Rakousko Schnetzer Patrick – Bauer Johannes
2. Německo Mergel Patrick – Mergel Matthias
3. Švýcarsko Waibel Severin – Waibel Benjamin
4. Francie Seyfried Quentin – Fiston Roman
5. Česká republika Richter Pavel – Šístek Petr
6. Slovensko Attila Hanko – Czerus Tamas
7. Maďarsko Takács Zsolt – Grósz Josef
8. Makedonie Tairi Nadir – Sabani Erbon
9. Belgie Jarmo Van Hecke – Arnak Mikhitaryan
15.5.2010
Velká cena Vysočiny - elite Bory
1. SC Svitávka 12b. 38:17 Hrdlička Jiří – Hasoň Radim
2. Favorit Brno 1 09b. 33:19 Šmíd Pavel – Skoták Petr
3. Favorit Brno 2 06b. 19:24 Berger Miroslav – Kepák Pavel
4. MO Svitávka 03b. 16:27 Loskot Pavel – Lepka Radim
5. ŠKC Kolárovo SVK 00b. 14:33 Rizman Robert – Krejčí Marek
22.5.2010
2.kolo II.ligy elite MO Svitávka
1. Sokol Zlín – Prštné 2 15b. 28:09 Písek Ludvík – Landt Jiří
2. Milo Olomouc 1 10b. 16:16 Petrůj Jiří – Vokurka Milan
3. MO Svitávka 3 09b. 21:14 Richtr David – Stibor Jan
4. Favorit Brno 3 06b. 20:17 Macek Ladislav – Krejčí Marek
5. Pankrác Praha 1 04b. 14:25 Otčenášek Tomáš – Jenšík Daniel
6. Sokol Zlín – Prštné 3 00b. 05:23 Urbanec Miloslav – Ondlevec Jiří
29.5.2010
Semifinále U 23 Spartak Chrastava
1. TJ Šitbořice 1 18b. 42:09 Blaha Oldřich – Zvolánek Robert
2. MO Svitávka 1 15b. 35:09 Richtr David – Stibor Jan
3. Přerov + Svitávka 08b. 24:25 Bercsényi Ondřej – Šístek Petr
4. ŠKC Kolárovo 1 07b. 13:21 Hanko Attila – Czerus Tamas
5. Spartak Chrastava 1 07b. 18:23 Culek Jiří – Košlík Vítězslav
6. Sokol Zlín – Prštné 1 05b. 17:21 Nesvadba Tomáš – Macek František
7. MO + Šitbořice 1 00b. 00:30 omluveni pro nemoc
O udělení bodů penalty ŠKC Kolárovo – Spartak Chrastava 3:2
29.5.2010
Mezinárodní turnaj Kohoutovice
1. Zscherben 2 GER 15b. 35:17 Siedelt Siegmar – Gerdes Michal¨
2. Dukla Brno 08b. 29:25 Burda David – Kotulán Břetislav
3. Favorit Brno 1 07b. 22:21 Macek Ladislav – Krejčí Marek
4. Zscherben 1 GER 06b. 24:29 Hübner Toni – Scholz Felix
5. Favorit Brno 2 04b. 23:23 Rizman Robert – Kepák Pavel
6. Neumburger GER 03b. 15:36 Born Daniel – Neumann Michael