Květen

28.08.2009 17:46

8.5.

Finále Evropského poháru – elite Wallbach – Německo

skupina „A“                                        skupina „B“

1.     Höchst 1                12b. 22:07     1. Gärtringen                        12b. 18:08

2.     Ginsheim                09b. 27:16     2. Gent                                06b. 16:12

3.     SC Svitávka            06b. 23:20     3. Oftringen                         06b. 13:13

4.     Prechtal                 03b. 12:19     4. Favorit Brno                      06b. 13:14

5.     Dynamo Zágreb       00b. 06:28     5. Höchst 2                          00b. 09:22

 

zápas o 9. – 10.místo:                                 zápas o 7. – 8.místo:

Zagreb - Höchst 2        0:7                          Prechtal - Favorit Brno         3:5

zápas o 5. – 6.místo:

SC Svitávka - Oftringen 4:5

 

 

Finálové zápasy:

Höchst 1 - Ginsheim       8:3      Gärtringen - Gent                   4:2

Höchst 1 - Gent            4:2      Gärtringen - Ginsheim              7:6

Ginsheim - Gent             6:4      Höchst 1 - Gärtringen             4:2

 

Konečná tabulka finále Evropského poháru elite pro rok 2009:

1. RC Höchst 1                   AUT   König Simon – Schneider Dietmar

2. RV Gärtringen                 GER   König Matthias – Uwe Berger

3. RSG Ginsheim                 GER    Rossmann Marco – Müller Roman

4. SNA Gent                      BEL    Baudu Christph – Deuvaert Rik

5. VMC Oftringen                SUI    Stadelmann Rafael – Zaugg Andreas

6. SC Svitávka                   CZE   Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

7. Favorit Brno                   CZE   Šmíd Pavel – Berger Miroslav

8. RVC Prechtal                  GER    Joos Markus – Becherer Alexander

9. RC Höchst 2                   AUT   Libetz Simon – Fischer Florian

10.Dynamo Zagreb              CRO   Fazlic Jasmin – Kraljic Marko

 

16.5.

2.kolo II.liga elite Lokomotiva Liberec

1. Lokomotiva Liberec 1     12b. 18:08     Beneda Jan – Netušil Ladislav

2. MO Svitávka 3              12b. 20:11     Stibor Jan – Richtr David

3. Pankrác Praha 1            09b. 18:24     Jenšík Daniel – Otčenášek Tomáš

4. Favorit Brno 3               06b. 18:16     Krejčí Marek – Macek Ladislav

5. Sokol Zlín – Prštné 3      06b. 13:15     Chovančík Milan – Urbanec Miloslav

6. Start VD Plzeň 2           00b. 16:29      Bohatý Jan – Bohatý Jiří, Bohatý Lukáš

                       

16.5.

1.kolo Světového poháru 2009 – Baesweiler Německo

skupina „A“                                       skupina „B“

1. Gent                     10b.24:12      1. Winterthur                      12b. 16:05

2. Eberstadt              06b. 17:07     2. Gärtringen                       09b. 18:07

3. Oftringen               06b. 13:12     3. Höchst 2                        06b. 16:11

4. Dornbirn                04b. 20:19     4. Sokol Zlín                        03b. 11:13

5. Zagreb                  00b. 08:29     5. Baesweiler                      00b. 04:29

 

zápas o 9. – 10.místo:                    

Dynamo Zabreg - RV Baesweiler                       3:2

1.semifinále:

SNA Gent - RV Gärtringen                               4:5

2.semifinále:

SV Eberstadt - RV Winterthur        (4m)           3:2

zápas o 7. – 8.místo:

RV Dornbirn - Sokol Zlín – Prštné    (4m)           7:6

zápas o 5. – 6.místo:

VMC Oftringen - RC Höchst 2                          3:4

zápas o 3. – 4.místo:

SNA Gent - RV Winterthur                              2:7

Finále:

RV Gärtringen - SV Eberstadt                          7:2

 

 

 

Konečné pořadí 1.kola SP 2009/2010:

1. RV Gärtringen                GER    König Matthias – Berner Uwe                  50b.

2. SV Eberstadt                 GER    Krichbaum Holger – Krichbaum Jens         45b.

3. RV Winterthur                SUI    Waldispühl Marcel – Jiricek Peter             40b.

4. SNA Gent                      BEL    Baudu Christoph – Deuvaert Rik              35b.

5. RC Höchst 2                  AUT    Lubetz Simon – Fischer Florian               30b.

6. VMC Oftringen               SUI     Zaugg Andreas – Stadelmann Rafael       25b.

7. RV Dornbirn                   AUT    Köck Patrick – Lingg Martin                   20b.

8. Sokol Zlín – Prštné          CZE    Struhař Martin – Písek Ludvík                18b.

9. Dynamo Zagreb              CRO    Fazlic Jasmin – Kraljic Marko                 16b.

10.RV Baesweiler                GER    Hermanns Marius – Weber Marvin           14b.

 

22. – 23.5.

Mistrovství Evropy juniorů – Heerlen – Holandsko

Skupina „A“

1.     Rakousko                           10b. 17:07                GER – BEL               9:0

2.     Česká republika                   08b. 09:07                SUI – AUT              0:4     

3.     Německo                           06b. 15:07                 CZE – BEL              1:0

4.     Švýcarsko                         04b. 16:14                 GER – AUT              2:3     

5.     Belgie                               00b. 01:26                 SUI – CZE               5:5

 

AUT – BEL          8:0                  GER – CZE       0:1             SUI – BEL         8:1

AUT – CZE         2:2                  GER – SUI        4:3

 

Skupina „B“

1.     Francie                               09b. 13:03                 HUN – MAC              4:3

2.     Maďarsko                            04b. 15:06                 FRA – SLO               3:1

3.     Slovensko                            04b. 07:08                 HUN – SLO              3:3     

4.     Makedonie                           00b. 05:23                 FRA – MAC              8:2

 

SLO – MAC        11:0                HUN – FRA      0:2

Zápasy o postup do finále:

AUT – FRA    12:1                            CZE – BEL        7:0              GER – SUI     4:1

Zápas o udržení ve skupině „A“

FRA – BEL     3:2

Zápas o 7.místo                               SLO – HUN       7:5

Finále:

AUT – GER   5:4                              CZE – GER       2:4              AUT – CZE    4:2

 

Konečná tabulka MEJ 2009 – Heerelen – Holandsko

1.     Rakousko                       Schnetzer Patrick – Schneider Lukas

2.     Německo                       Egarter Martin – Kieferle Thomas

3.     Česká republika                Richter Pavel – Richtr David

4.     Švýcarsko                      Ammann Andreas – Wohlgensinger Rafael

5.     Francie                          Luck David – Schmitt Lionet

6.     Belgie                            Magne Glenn – Primavesi Bert

7.     Slovensko                      Hanko Attila – Czerus Tamas

8.     Maďarsko                       Grósz Josef – Takácz Zsalt

9.     Makedonie                      Tairi Nadir – Sabani Ergon