Duben

25.07.2010 23:53

10.4.2010

Mistrovství České republiky juniorů    Chrastava

1. MO Svitávka 1               15b. 26:07     Richter Pavel – Šístek Petr   

Mistr České republiky 2010

2. Spartak Chrastava 1       10b. 22:08     Culek Jiří – Fořt Filip

3. TJ Šitbořice 1                09b. 22:11     Starý Miroslav – Topolář Marek

4. SC Svitávka 1                07b. 21:12     Zahálka Filip – Kamenický Patrik

5. MO Svitávka 2               03b. 14:42     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

6. Sokol Zlín – Prštné 1       00b. 00:25     omluveni pro nemoc

 

Zápas o třetí místo              

TJ Šitbořice 1 - SC Svitávka 1                      3:2      3:5      3:1   (4m)

zápas o mistra ČR 2010

MO Svitávka 1 - Spartak Chrastava               2:0      6:0

             

10.4.2010

1.kolo Světového poháru 2010             Ailingen (GER)

skupina „A“                                                   skupina „B“

1. RV Gärtringen     12b. 34:15                 1. RSG Ginsheim                 10b. 22:13

2. SC Svitávka       07b. 27:26                 2. RC Höchst 2                  10b. 23:11

3. VMC Oftringen    04b. 20:21                 3. RMV Altdorf                   06b. 17:09

4. HZG Beringen      03b. 12:27                 4. RVI Ailingen                  03b. 08:20

5. RC Höchst 3       02b. 20:24                 5. CSO Bururest                00b. 06:23

Ve skupině „B“ odehrány 4-m údery o pořadí ve skupině:

Ginsheim – Höchst 2           2:1     

 

zápas o 9. a 10.místo:

RC Höchst 3 : CSO Bukurest                    6:0                 

1.semifinále:

RV Gärtringen : RC Höchst 2                    4:2

2.semifinále:

SC Svitávka : RSG Ginsheim                     4:5

zápas o 7..a 8.místo:

HZG Beringen : RVI Ailingen                     1:2

zápas o 5. a 6.místo:

VMC Oftringen : RMV Altdorf                    4:8

zápas o 3. a 4.místo:

RC HGöchst 2 : SC Svitávka                    5:3     

finále:

RV Gärtringen : RSG Ginsheim                   5:4

 

Konečné pořadí 1.kola SP 2010:

1.     RV Gärtringen                   GER    König Matthias – Berner Uwe                  50b.

2.     RSG Ginsheim                   GER     Rossman Marco – Müller Roman               45b.

3.     RC Mazda Höchst              AUT    Schneider Dietmar – Schnetzer Patrik      40b.

4.     SC Svitávka                     CZE    Hrdlička Jiří – Hasoň Radim                     35b.

5.     RMV Altdorf                      SUI     Schneider Roman – Planzer Dominik        30b.

6.     VMC Oftringen                  SUI     Zaugg Andreas – Stadelmann Rafael       25b.

7.     RVI Ailingen                      GER    Braunger Sven – Braunger Marko            20b.

8.     HZG Beringen                    BEL    Dirikx Nils – Damen Brecht                     18b.

9.     RC Höchst 3                     AUT    Bröll Thommy – Bröll Markus                  16b.

10. CSO Bukurest                      ROM   Tric Mircea – Dorofrei Dorian                  14b.

 

17.4.2010

2.kolo I.ligy elite    Zlín

1. Sokol Zlín – Prštné 1    15b. 24:12     Struhař Martin – Krejčí Jan

2. Dukla Brno 1               10b. 24:19     Burda David – Kotulán Břetislav

3. Prima Nezamyslice 1     07b. 14:15     Přikryl Petr – Přikryl Martin

4. Lokomotiva Liberec 1    05b. 16:24     Beneda Jan – Netušil Ladislav

5. Spartak Chrastava 1     04b. 23:25     Brodský Tomáš – Fadrhonc Daniel

6. Spartak Přerov 1          01b. 14:23     Přikryl Pavel – Oral Roman

 

18.4.2010

1.kolo MK Olomouc – Zlín / žáci      Zlín

1. Sokol Zlín – Prštné 1      18b. 35:02     Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav

2. Sokol Zlín – Prštné 2      15b. 30:05     Peťovský Dan – Adamová Blanka

3. SK Zlín 1                      12b. 27:08     Dušek Petr – Pražák Dušan

4. Spartak Přerov 1           09b. 11:10     Váňa Filip – Měrák Dominik

5. SK Zlín 2                      09b. 12:20     Kurtin Jan – Adam Radek

6. Sokol Zlín – Prštné 3       03b. 01:32     Gerychová Veronika - Lepcio Lukáš

7. Milo Olomouc 1              00b. 02:28     Vokurka Lukáš – Skácel Martin

           

24.4.2010

3.kolo EXTRA ligy       Plzeň

1. Favorit Brno 2                15b. 30:18     Šmíd Pavel – Skoták Petr

2. Start VD Plzeň 1             12b. 24:15     Štěrba Hynek – Kydlíček Ondřej

3. SC Svitávka 1                05 b. 23:21    Hrdlička Jiří – Hasoň Radim          

4. MO Svitávka 1               04b. 24:22     Novák Milan – Vitula Pavel

5. Favorit Brno 1                04b. 16:25     Loskot Robert – Berger Miroslav junior

6. MO Svitávka 2                  03b. 15:31     Loskot Pavel – Lepka Radim

 

24.4.2010

1.kolo II.ligy      Sokol   Zlín

1. Sokol Zlín – Prštné 2       15b. 28:13     Landt Jiří – Písek Ludvík

2. MO Svitávka 3               10b. 20:13     Stibor Jan – Richtr David

3. Favorit Brno 3                09b. 20:20     Macek Ladislav – Krejčí Marek

4. Milo Olomouc 1               07b. 23:21     Petrůj Jiří – Vokurka Milan

5. Sokol Zlín – Prštné 3       03b. 11:19     Urbanec Miloslav – Chovančík Milan

6. Pankrác Praha 1             00b. 15:31     Jenšík Daniel – Otčenášek Tomáš

 

24.4.2010

M ČR kvalifikace žáci skupina „B“      Favorit Brno

1. Sokol Zlín – Prštné 1       21b. 33:10     Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav

2. MO Svitávka 1               18b. 29:12     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

3. TJ Šitbořice 1                13b. 15:18     Hájek Patrik – Boháček Tomáš

4. Favorit Brno 1                12b. 24:18     Gerža Lukáš – Duda Jakub

5. Spartak Přerov 1            10b. 15:15     Měrák Dominik – Váňa Radim

6. Sokol Zlín – Prštné 2       08b. 15:17     Gerychová Veronika – Peťovský Dan

7. SK Zlín 1                       03b. 14:20     Adam Radek – Dušek Petr

8. SC Svitávka 1                00b. 00:35     omluveni pro nemoc