Duben

28.08.2009 17:37

5.4.

Mistrovství České republiky v kolové juniorů Spartak Přerov

1. MO Svitávka 1               15b. 41:03     Richter Pavel – Richtr David

2. Sokol Zlín – Prštné 1       10b. 16:11     Nesvadba Tomáš – Macek František

3. Spartak Přerov 1            08b. 11:14     Bercsényi Ondřej – Stáňa Jakub

4. TJ Šitbořice 1                07b. 17:15     Starý Miroslav – Topolář Marek

5. Spartak Chrastava 1       03b. 10:27     Culek Jiří – Fořt Filip

6. SC Svitávka 1                00b. 04:29     Zahálka Filip – Zouhar Jan

 

Zápasy o 3.místo:

Spartak Přerov - TJ Šitbořice           2:2           1:5

Zápasy o 1.místo:

MO Svitávka  - Sokol Zlín - Prštné    5:0          12:1

 

Konečná tabulka juniorů „ Mistrovství České republiky“ pro rok 2009:

1. MO Svitávka 1(mistr České republiky pro rok 2009)      

2. Sokol Zlín – Prštné

3. TJ Šitbořice 1       

4. Spartak Přerov 1          

5. Spartak Chrastava 1                                

6. SC Svitávka 1

 

18.4.

2.kolo I.ligy elite Spartak Chrastava

1. Start VD Plzeň 1           15b. 23:04     Kydlíček Ondřej – Štěrba Hynek

2. Dukla Brno 1                09b. 16:21     Burda David – Kotulán Břetislav

3. Sokol Zlín – Prštné 2     07b. 13:15     Uhrovič Marek – Urbanec Miloslav

4. Prima Nezamyslice 1      06b. 17:16     Přikryl Martin – Přikryl Petr

5. Spartak Přerov 1           04b. 15:16     Oral Roman – Přikryl Pavel

6. Spartak Chrastava 1      03b. 08:20     Brodský Tomáš – Havle Roman

 

25.4.

3.kolo EXTRA ligy elite MO Svitávka

1. SC Svitávka 1                15b. 34:09     Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

2. Favorit Brno 1                09b. 32:17     Šmíd Pavel – Skoták Petr

3. Favorit Brno 2                09b. 21:29     Berger Miroslav – Berger Miroslav junior

4. MO Svitávka 2               06b. 16:21     Loskot Pavel – Lepka Radim

5. MO Svitávka 1               06b. 15:24     Novák Milan – Vitula Pavel

6. Sokol Zlín – Prštné 1       00b. 12:30     Struhař Martin – Písek Ludvík                   

 

25.4.

Mistrovství České republiky – kvalifikace skupina „B“ žáci Zlín

1.MO Svitávka 1                21b. 40:05     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

2. Sokol Zlín – Prštné 1       15b. 24:12     Ondlevec Jiří – Gottfried Miroslav

3. Spartak Přerov 1            13b. 18:12     Váňa Filip – Stáňa Jan

4. Favorit Brno 1                11b. 16:10     Škorpík Denis – Gerža Lukáš

5. TJ Šitbořice 1                09b. 17:17     Boháček Tomáš – Hájek Patrik

6. Sokol Zlín – Prštné 2       08b. 15:21     Peťovský Dan – Dušek Petr

7. TJ Šitbořice 2                04b. 10:27     Hanák Stanislav – Dostál Rostislav

8. SC Svitávka 1                00b. 00:35     omluveni pro nemoc