Červen

28.08.2009 17:55

 

6.6.

3.kolo II.ligy elite    Favorit Brno

1. MO Svitávka 3              13b. 24:11     Stibor Jan – Richtr David

2. Lokomotiva Liberec 1     12b. 19:15     Beneda Jan – Netušil Ladislav

3. Favorit Brno 3               06b. 23:17     Macek Ladislav – Krejčí Marek

4. Start VD Plzeň 2            06b. 25:33     Bohatý Jan – Reindl Josef

5. Pankrác Praha 1            04b. 20:22     Otčenášek Tomáš – Jenšík Daniel

6. Sokol Zlín – Prštné 3      02b. 08:21     Chovančík Milan – Urbanec Miloslav

Do první ligy pro rok 2010 postupuje Lokomotiva Liberec 1. Sestup do MK Start VD Plzeň 2.

 

6.6.

Europe Grand Prix 2009 – St. Pölten – Rakousko

1. RV Enzian Sulz     AUT    21b. 38:11     Greussing Mario – Gächter Wolfgang

2. Dukla Brno          CZE    18b. 33:12     Burda David – Kotulán Břetislav

3. St. Pölten 2        AUT    15b. 21:22     Schlachtner Michael – Schlachtner Gerhard

4. Germania Forst    GER     09b. 13:21     Läpple Marius – Trandavirovic Sascha

5. St. Pölten 1        AUT    07b. 18:23     Wiener Helmut – Forstandlechner Anton

6. KSE Baj              HUN    07b. 11:20     Szitas Tamas – Toms Volmos

7. SVS Schwechat   AUT    04b. 11:24     Wondra David – Kondl Markus

8. Wan. Chursdorf    GER    01b. 14:26     Edner Frank – Frick David

 

12.6.

2.a 3.kolo MK SČ elite – Chrastava

1. Lokomotiva Liberec 2     20b. 35:15     Hradecký Miloš – Hradecký Petr

2. Lokomotiva Liberec 3     14b. 26:19     Zeman Jiří – Lupínek Antonín

3. Spartak Chrastava 2      09b. 19:24     Matuškovič Pavel – Fadrhonc Michal

4. Lokomotiva Liberec 4      08b. 17:24     Hradecký Marek – Krajzingr Evžen

5. Spartak Chrastava 3       04b. 23:29     Celler Martin – Cesar Filip

 

13.6.

Semifinále U 23 – MO Svitávka

1. MO Svitávka 1                13b. 27:07     Stibor Jan – Richtr David

2. TJ Šitbořice 1                 12b. 25:07     Zvolánek Robert – Blaha Oldřich

3. Start VD Plzeň 1              09b. 17:21     Reindl Josef – Bohatý Jan

4. MO Svitávka 2                 07b. 19:13     Richter Pavel – Hudský Martin

5.-6. TJ Šitbořice 2              00b. 00:20     omluveni pro nemoc

5.-6. SC Svitávka 2              00b. 00:20     omluveni pro nemoc

 

13.6.

3.kolo MK ZL, OL elite – Sokol Zlín

1. Milo Olomouc 1              12b. 31:06     Petrůj Jiří – Vokurka Milan

2. Spartak Přerov 3            09b. 20:12     Pěcha Svatopluk – Bercsényi Ondřej

3. Spartak Přerov 2            08b. 16:16     Váňa Radim – Gajdoš Robert

4. Sokol Zlín – Prštné 5       07b. 21:18     Krejčí Jan – Fiala Petr

5. Sokol Zlín - Prštné 6       04b. 11:30     Fuksa Karel – Šístek Petr

6. Sokol Zlín – Prštné 4       03b. 13:30     Nesvadba Tomáš – Macek František

Omluveni pro nemoc:

Spartak Přerov 4,     Spartak Přerov 5,     Spartak Přerov 6

Milo Olomouc 2

 

           

 

13.6.

Mezinárodní turnaj Zscherben – Německo

1. RSV Zscherben               GER    10b. 34:14     Broedel Sven – Gerdes Michael

2. RV Dornbirn                    AUT   10b. 30:21     Bröll Markus – Bröll Thommy

3. SC Svitávka                   CZE    06b. 24:25     Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

4. RSV Zscherben 2            GER     03b, 14:23     Leich Daniel – Sells Norbert

5. RV Sirnach                     SUI     00b. 11:30     Korn Sven – Oberhänsli Silvan

 

Zscherben 1 – Dornbirn      6:4

 

20.6.

Finále Českého poháru žáků pro rok 2009 – SC Svitávka

1.MO Svitávka 1                18b. 43:06     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

2. Sokol Zlín – Prštné 1       15b. 29:11     Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav

3. TJ Šitbořice 1                12b. 27:14     Boháček Tomáš – Hájek Patrik

4. Spartak Chrastava 1       07b. 19:19     Gebr Tomáš – Říha Jiří

5. Sokol Zlín – Prštné 2       05b. 15:20     Peťovský Dan – Dušek Petr

6. Sokol Zlín – Prštné 3       04b. 08:29     Pražák Dušan – Adamovská Blanka

7.Sokol Zlín – Prštné 4        00b. 04:40     Adam Radek – Kurtin Jan

 

27.6.

Finále U 23 – Start VD Plzeň

1. MO Svitávka 1                12b. 27:08     Stibor Jan – Richtr David

2. TJ Šitbořice 1                 12b. 19:09     Zelinka Robert – Blaha Oldřich

3. MO Svitávka 2                12b. 22:16     Richter Pavel – Hudský Martin

4. Start VD Plzeň 1              06b. 21:15     Reindl Josef – Bohatý Jan

5.-6. TJ Šitbořice 2              00b. 00:20     omluveni pro nemoc

5.-6. SC Svitávka 1             00b. 00:20     omluveni pro nemoc

 

Miniturnaj:

1.     MO Svitávka 1                      06b. 7:0

2.     TJ Šitbořice 1                       03b. 2:2

3.     MO Svitávka 2                      00b. 0:7

Finále U 23:

MO CK Svitávka 1 - TJ Šitbořice 1     1:6

 

Konečná tabulka U 23 pro rok 2009:

 

1. TJ Šitbořice 1                              13 bodů

2. MO Svitávka 1                             12 bodů

3.-4.Start VD Plzeň 1                       07 bodů

3.-4. MO Svitávka 2                         07 bodů

5.-6. SC Svitávka 1                          00 bodů

5.-6. TJ Šitbořice 2                          00 bodů