Březen

25.07.2010 23:37

6.3.2010

1.kolo I.lgy v kolové elite  TJ Spartak Chrastava

1. Sokol Zlín – Prštné 1     12b. 19:07     Krejčí Jan – Struhař Martin

2. Spartak Přerov 1          12 b. 20:16    Přikryl Pavel – Oral Roman

3. Prima Nerzamyslice 1     10b. 15:10     Přikryl Martin – Přikryl Petr

4. Lokomotiva Liberec 1     05b. 13:19     Beneda Jan – Netušil Ladislav

5. Spartak Chrastava 1      04b. 19:25     Brodský Tomáš – Fadrhonc Daniel

6. Dukla Brno 1                 00b. 11:20     Burda David – Kotulán Břetislav

 

6.3.2010

ČP v kolové žáků  Sokol Zlín

1. Sokol Zlín – Prštné 1       18b. 56:03     Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav

2. Sokol Zlín – Prštné 2       15b. 25:04     Adamová Blanka – Peťovský Dan

3. Sokol Zlín – Prštné 3       12b. 12:15     Adam Radek – Kurtin Jan  

4. SK Zlín 1                       09b. 30:14     Pražák Dušan – Dušek Petr

5. SC Svitávka 2                06b. 07:17     Dřevo Martin – Štencl Marek

6. MO Svitávka 2               03b. 04:35     Hrdlička Jan – Richtr Michal

7. Sokol Zlín – Prštné 4       00b. 02:48     Gerychová Veronika – Lepcio Lukáš

 

13.3.2010

2.kolo U 23  Kolárovo

Skupina „A“                                                     Skupina „B“                                     

1. MO+TJ Šitbořice 1         9b. 20:03                   1. MO Svitávka 1             9b.14:05

2. Spartak Chrastava 1      6b. 10:05                   2. Přerov + Svitávka         6b. 06:05

3. TJ Šitbořice 2               3b. 07:10                   3. SC Svitávka 1              3b. 04:07

4. SKC Kolárovo 2             0b. 04.23                   4. Spartak Chrastava 2 0b. 06:14

 

Skupina „C“              

1. TJ Šitbořice                  9b. 21:02                  

2. Sokol Zlín – Prštné 1      6b. 09:14                                  

3. SKC Kolárovo¨1             3b. 06:12

4. Start VD Plzeň 1            0b. 06:14

 

zápasy o 1. – 3. místo:                                            zápasy o 4. – 6. místo:

1. MO + Šitbořice 1             6b. 6:2                       1. Spartak Chrastava 1        6b. 7:4

2. MO Svitávka 1                3b. 6:7                       2. Přerov + Svitávka 1b.            5:6

3. TJ Šitbořice 1                 0b. 6:9                       3. Sokol Zlín – Prštné           1b. 5:7

 

zápasy o 7. – 9. místo:                                            zápasy o 10. – 12. místo:

1. SC Svitávka 1                  6b. 11:5                     1. Start Vd Plzeň 1               6b. 6:1

2. TJ Šitbořice 2                  3b.   6:9                     2. Spartak Chrastava 2         3b. 5:3

3. SKC Kolárovo 1                0b.   6:9                     3. SKC Kolárovo 2                0b. 1:8

 

Konečná tabulka 2. kola U 23:

1. MO Svitávka + TJ Šitbořice 1               Richter Pavel – Wamser David

2. MO Svitávka 1                                  Stibor Jan – Richtr David

3. TJ Šitbořice 1                                   Zvolánek Robert – Blaha Oldřich

4. Spartak Chrastava 1                          Košlík Vítězslav – Hodáň Dalibor

5. Spartak Přerov + MO Svitávka 1           Bercsényi Ondřej – Šístek Petr

6. Sokol Zlín – Prštné 1                          Nesvadba Tomáš – Macek František

7. SC Svitávka 1                                   Zahálka Filip – Kamenický Patrik

8. TJ Šitbořice 2                                   Starý Miroslav – Topolář Marek

9. SKC Kolárovo                                    Czékus Tamas – Hanko Attila

10. Start VD Plzeň 1                              Reindl Josef – Suko Martin

11. Spartak Chrastava 2                         Culek Jiří – Zouhar Jan

12. SKC Kolárovo 2                                Jakab Robert – Kiss Stilard                      

 

13.3.2010

Finále Světového poháru v kolové elite         Chemnitz   GER

Skupina „A“                                                  Skupina „B“

1. RMV Altdorf                   9b. 34:14       1. SV Eberstadt         10b. 19:10

2. SV Ehrenberg                 9b. 33:14       2. RC Höchst            07b. 17:11

3. RV Gärtringen                 7b. 26:11       3. SC Svitávka          06b. 21:16

4. RV Dornbirn                    4b. 23:17       4. RV Winterthur       06b. 18:15

5. Universita Osaka             0b. 06:66       5. HRV Chemnitz       00b. 04:27                

 

zápas o 9. a 10.místo:

Chemnitz - Osaka                                  8:0

1.semifinále:

Altdorf - Höchst 1                                 4:3

2.semifinále:

Ehrenberg - Eberstadt                            5:4      4M

zápas o 7..a 8.místo:

Dornbirn - Winterthur                             2:1

zápas o 5. a 6.místo:

Svitávka - Gärtringen                             7:6

zápas o 3. a 4.místo:

Höchst 1 - Eberstadt                             4:2

finále:

Altdorf - Ehrenberg                                5:3

 

Konečná tabulka finále SP pro rok 2009.

1. RMV Altdorf                   SUI               Planzer Dominik – Schneider Roman

2. SV Ehrenberg                GER               Rademann Rico – Pfaffenberger Mike

3. RC Höchst 1                  AUT              Fischer Florian – König Simon

4. SV Eberstadt                 GER              Krichbaum Holger – Krichbaum Jens

5. SC Svitávka                  CZE              Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

6. RV Gärtringen                GER               Berner Uwe – König Matthias

7. RV Dornbirn                   AUT              Lingg Martin – Köck Patrick

8. RV Winterthur                SUI               Jiricek Peter – Waldispühl Marcel

9. RHV Chemnitz                GER               Gröer Lars – Wündisch Jens

10.Universita Osaka            JPN               Tanaka Katsuya – Misu Tomoaki

 

13.3.2010

2.kolo MK Jihomoravského / žáci     TJ Šitbořice

1. MO Svitávka 1                  15b. 47:01     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

2. TJ Šitbořice 1                   12b. 33:08     Hájek Patrik – Hanák Stanislav

3. SC Svitávka 1                  07b. 14:15     Štercl Marek – Dřevo Martin

4. TJ Šitbořice 2                   07b. 13:20     Drabálek Martin – Urbánek Štěpán

5. MO Svitávka 2                  03b. 03:28     Hrdlička Jan – Richtr Michal

6. Favorit Brno 1                  00b. 00:38     Veselý David – Duda Jakub

 

20.3.2010

2.kolo Extra ligy     Brno

1. SC Svitávka 1                15b. 46:12     Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

2. Favorit Brno 2                12b. 39:21     Šmíd Pavel – Skoták Petr

3. Start VD Plzeň 1             07b. 20:30     Štěrba Hynek – Kydlíček Pavel

4. Favori Brno 1                  06b. 18:20     Berger Miroslav – Berger Miroslav jun.

5. MO Svitávka 2                03b. 15:40     Lepka Radim – Loskot Pavel

6. MO Svitávka 1                01b. 18:33     Vitula Pavel – Novák Milan

 

21.3.2010

Předkolo M ČR juniorů      Spartak Přerov

1. MO Svitávka 1               21b. 47:07     Richter Pavel – Šístek Petr

2. TJ Šitbořice 1                16b. 34:15     Starý Miroslav – Topolář Marek

3. Spartak Chrastava 1       15b. 32:11     Culek Jiří – Rořt Filip

4. SC Svitávka 1                13b. 41:14     Zahálka Filip – Kamenický Patrik

5. MO Svitávka 2               09b. 27:30     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

6. Sokol Zlín – Prštné 2       06b. 11:39     Adamová Blanka – Dušek Petr

7. Sokol Zlín – Prštné 1       03b. 08:49     Ondlevec Jan – Měrák Dominik

8. Spartak Přerov 1            00b. 00:35     omluveni pro nemoc

 

24.3.2010

3.kolo MK Jihomoravského – žáci          SC Svitávka

1. MO Svitávka 1                 15b. 55:02     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

2. TJ Šitbořice 1                  12b. 20:13     Hájek Patrik – Horák Stanislav

3. SC Svitávka 1                  09b. 16:19     Dřevo Martin – Stencl Marek

4. TJ Šitbořice 2                  06b 12:20      Drabálek Martin – Urbánek Štěpán

5. MO Svitávka 2                 03b. 06:30     Hrdlička Jan – Richtr Michal

6. Favorit Brno 1                  00b. 00:25     pro nemoc omluveni

 

27.3.2010

3.kolo U 23      Start VD Plzeň

Skupina „A“                                                  Skupina „B“

1. MO + Šitbořice     12b. 23:05                 1. MO Svitávka 1                10b. 23:04

2. SC Svitávka 1      07b. 13:13                 2. TJ Šitbořice 1                 10b. 19:05

3. Sokol Zlín 1          04b. 10:16                 3. Přerov+Svitávka             03b. 08:14

4. Sp. Chrastava      03b. 13:18                 4. Sp. Chrastava 2              03b. 06:16

5. Start VD Plzeň 1   03b. 10:17                 5. ŠKC Kolárovo                  03b. 07:24

 

Start VD Plzeň - ŠKC Kolárovo                      3:1

MO + Šitbořice - TJ Šitbořice                        4:2

SC Svitávka 1 - MO Svitávka 1                      2:10

Spartak Chrastava 1 - Spartak Chrastava 2     6:0

Sokol Zlín – Prštné 1 - Přerov – Svitávka         1:2

SC Svitávka 1 - TJ Šitbořice 1                       0:5 KO (ČK-Kamenický)

MO+Šitbořice - MO Svitávka 1                       4:2

 

Konečná tabulka 3.kola Československé soutěže U 23

1.MO Svitávka + TJ Šitbořice          Richter Pavel – Wamser David

2. MO Svitávka 1                          Stibor Jan – Richtr David

3. TJ Šitbořice 1                           Blaha Oldřich – Zvolánek Robert

4. SC Svitávka 1                           Kamenický Patrik – Zahálka Filip

5. Přerov + MO Svitávka                 Bercsényi Ondřej – Šístek Petr

6. Sokol Zlín – Prštné 1                   Macek František – Nesvadba Tomáš

7. Spartak Chrastava 1                   Hodáň Dalibor – Košlík Vítězslav

8. Spartak Chrastava 2                   Fořt Filip – Culek Jiří

9. Start VD Plzeň 1                        Reindl Josef – Suko Martin

10. ŠKC Kolárovo                           Hanko Attila – Czékus Tamas