Březen

28.08.2009 17:31

1.3.

Finále Českého poháru elite Přerov

1. SC Svitávka 1                 15b. 32:11 Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

2. Favorit Brno 1                 12b. 28:21 Šmíd Pavel – Skoták Petr     

3. Favorit Brno 2                 09b. 25:16 Berger Miroslav – Berger Miroslav junior

4. Favorit Brno 3                 06b. 18:22 Krejčí Marek – Rožník Dalibor

5. Start VD Plzeň 1              03b. 16:29 Kydlíček Ondřej – Štěrba Hynek       

6. MO Svitávka 2                00b. 03:24 Loskot Pavel – Lepka Radim /odstoupili po prvním zápase z turnaje z důvodu nemoci Pavla Loskota

 

7.3.

1.kolo I.ligy elite Přerov

1. Spartak Přerov 1            11b. 22:11 Přikryl Pavel – Oral Roman

2. Start VD Plzeň 1            10b. 19:12 Kydlíček Ondřej Štěrba Hynek

3. Dukla Brno 1                  07b. 16:15 Kotulán Břetislav – Burda David       

4. Spartrak Chrastava 1      07b. 08:10 Brodský Tomáš – Havle Roman

5. Prima Nezamyskice 1       04b. 07:16 Přikryl Petr – Přikryl Martin

6. Sokol Zlín – Prštné 2       03b. 11:19 Uhrovič Marek – Chovančík Milan

 

8.3.

1.kolo JM kraje elite Favorit Brno

1. TJ Šitbořice 1              10b. 15:09 Blaha Oldřich – Zvolánek Robert

2. TJ Šitbořice 2              09b. 24:10 Wamser David – Lejska Lukáš

3. MO Svitávka 4             06b. 16:18 Richter Pavel – Hudský Martin

4. Prima Nezamyslice 2      02b. 09:16 Košař Slávek – Přikryl Jaroslav

5. Favorit Brno 4              01b. 11:22 Bartoň Miroslav – Rožník Dalibor     

 

8.3.

2.kolo JM kraje žáků Svitávka

1. MO Svitávka 1                 15b. 39:01 Hrdlička Jiří – Staněk Roman

2. Favorit Brno 1                 12b. 24:05 Škorpík Denis – Gerža Lukáš

3. TJ Šitbořice 1                  09b. 29:11 Hájek Patrik – Boháček Tomáš

4. TJ Šitbořice 2                  06b. 16:24 Hanák Stanislav – Dostál Rostislav

5. TJ Šitbořice 3                  03b. 06:35 Drabálek Martin – Urbánek Štěpán

6. SC Svitávka 1                  00b. 01:50 Hrdlička Jan – Richtr Michal

 

14.3.

M ČR – předkolo junioři Chrastava

1. MO Svitávka 1               21b. 71:03 Richter Pavel – Richtr David

2. Sokol Zlín – Prštné 1       18b. 39:13 Nesvadba Tomáš – Macek František

3. Spartak Přerov 1            15b. 34:11 Bercsényi Ondřej – Stáňa Jakub

4. Spartak Chrastava 1       12b. 27:25 Culek jiří – Fořt Filip

5. SC Svitávka 1                09b. 20:35 Zahálka Filip – Zounar Jan    

6. TJ Šitbořice 1                06b. 26:28 Boháček Tomáš – Starý Miroslav

7. Spartak Chrastava 2       03b. 08:72 Říha Jiří – Novák Zbyněk

8. Start VD Plzeň               00b. 00:35 pro nemoc nestartovali

 

14.3.

Finále Světového poháru Oftringen – Švýcarsko

Skupina 1                                                     Skupina 2

1.Höchst 1                          10b. 22:09     1. Winterthur                        8b. 14:05

2.Mosnang                          10b. 18:09     2. Gärtringen                         7b. 19:10

3.Hechtsheim                       04b. 12:15     3. Eberstadt                          5b. 13:11

4.Oftringen                          04b. 07:13     4. Altdorf                              4b. 14:15

5.Svitávka                           00b. 10:23     5. Tokio                                3b. 07:26

 

zápas o 9. a 10.místo:

MO Svitávka - Kongo Tokio                      4:2

1.     semifinále:

Höchst 1 - Gärtringen                             5:5      9:10 /4m

2.     semifinále:

Winterthur - Mosnang                             3:0

zápas o 7. a 8.místo:

Oftringen - Altdorf                                  4:3

zápas o 5. a 6.místo

Hechtsheim - Eberstadt                           3:3      5:4 /4m

zápas o 3. a 4.místo:

Höchst 1 - Mosnang                                7:1

finále:

Gärtringen - Winterthur                            9:8

 

Konečná tabulka finále Světového poháru v kolové elite pro rok 2008/2009

1. RV Gärtrtingen                GER  König Matthias – Berner Uwe

2. RV Winterthur                 SUI      Jiricek Peter – Waldispühl Marcel

3. RC Höchst 1                   AUT    Schallert Marco – Schneider Dietmar

4. RMV Mosnang                 SUI      Schneider Daniel – Schönenberger Lukas

5. RV Hechtsheim               GER   Hess Christian – Stenner Jannis

6. SV Eberstadt                 GER   Krichbaum Jens – Krichbaum Holger

7. VMC Oftringen               SUI      Zaugg Andreas – Stadelmann Rafael

8. RMV Altdorf                   SUI      Planter Dominik – Schneider Roman

9. MO Svitávka                  CZE    Novák Milan – Vitula Pavel

10. Kongo Tokio                 JPN    Matsuda Ko – Kinoshita Naoya

 

21.3.

2.kolo EXTRA ligy – elite Sokol Zlín

1. SC Svitávka 1                15b. 33:20     Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

2. Favorit Brno 1                09b. 34:22     Šmíd Pavel – Skoták Petr

3. Favorit Brno 2                09b. 24:23     Berger Miroslav – Berger Miroslav junior

4. MO Svitávka 2               06b. 15:24     Loskot Pavel – Lepka Radim

5. Sokol Zlín – Prštné 1       03b. 13:17     Struhař Martin – Písek Ludvík

6. MO Svitávka 1               03b. 15:28     Novák Milan – Vitula Pavel

 

21.3.

2.kolo MK JM – elite MO Svitávka

1. TJ Šitbořice 1                   12b. 26:03     Zvolánek Robert – Blaha Oldřich

2. TJ Šitbořice 2                   09b. 18:06     Wamser David – Lejska Lukáš

3. MO Svitávka 4                  06b. 11:12     Richter Pavel – Hudský Martin

4. Prima Nezamyslice 2          03b. 08:22     Přikryl Jaroslav – Košař Slavomír

5. Favorit Brno 4                  00b. 00:20     hráči favoritu Brno nepřijeli

 

22.3.

3.kolo MK JM – žáků Favorit Brno

1.MO Svitávka 1                  15b. 51:00     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

2. TJ Šitbořice 1                  12b. 21:10     Boháček Tomáš – Hájek Patrik

3. Favorit Brno 1                  09b. 25:04     Gerža Lukáš – Škorpík Danis

4. TJ Šitbořice 2                  06b. 16:18     Dostál Rostislav – Hanák Stanislav

5. TJ Šitbořice 3                  03b. 03.34     Urbánek Štěpán – Drabálek Martin

6. SC Svitávka 1                  00b. 00:50     Richtr Michal – Hrdlička Jan

 

28.3.

3.kolo U 23 – Svitávka

1. MO Svitávka 1                  13b. 42:12     Stibor Jan – Richtr David

2. TJ Šitbořice 1                   10b. 42:18     Zvolánek Robert – Blaha Oldřich

3. MO Svitávka 2                  09b. 28:22     Richter Pavel – Hudský Martin

4. Start VD Plzeň 1               09b. 29:26     Reindl Josef – Bohatý Jan

5. Spartak Přerov 1               03b. 16:43     Stáňa Jakub – Bercsényi Ondřej

6. Spartak Přerov 2               00b. 11:47     Šístek Petr – Broušek Martin

 

27.3

3.kolo MK OL. ZL žáci Sokol Zlín – Prštné

1. Sokol Zlín – Prštné 1        12b. 23:05     Ondlevec Jan – Gottfried Miroslav

2. Sokol Zlín – Prštné 2        12b. 23:07     Peťovský Dan – Dušek Petr

3. Spartak Přerov 1             12b. 21:09     Váňa Filip – Měrák Dominik

4. Sokol Zlín – Prštné 3        04b. 07:23     Krátký martin – Adamová Blanka

5. Spartak Přerov 2             03b. 09:19     Stáňa jan – Grepl Dan

6. Sokol Zlín – Prštné 4        01b. 06:25     Kurtin Jan – Adam Radek

 

28.3.

Velká cena Vysočiny v kolové elite – Bory

1. Zscherben             GER   10b.19:10      Broedel Sven – Gerdes Michael

2. SC Svitávka           CZE   09b. 32:12     Hrdlička Jiří – Hasoň Radim

3. Favorit Brno 1        CZE   06b. 22:20     Šmíd Pavel – Skoták Petr

4. Favorit Brno 2        CZE   04b. 15:23     Berger Miroslav – Kepák Pavel

5. Mücheln                GER   00b. 10:33     Rödger Mike – Pischl Herbert

 

28.3.

Velká cena Vysočiny – žáci

1. MO Svitávka 1       CZE   15b. 26:02     Hrdlička Jiří – Staněk Roman

2. TJ Šitbořice 1        CZE   09b. 14:13     Hájek Patrik – Boháček Tomáš

3. Sokol Zlín 1           CZE   09b. 13:13     Ondlevec Jiří – Gottfried Miroslav

4. SV Reideburger      GER    09b. 14:17     Hedler Marwin – Herrmann Tom

5. Favorit Brno 1       CZE    03b. 08:18     Škorpík Denis – Gerža Lukáš

6. Mücheln               GER    00b. 06:18     Gall Fabián – Härzer Konstantin   

 

28.3.

Mezinárodní turnaj elite – Lima Goldpokal Leeden

1. SNA Gent              BEL    18b. 46:10     Baudu Christoph – Deuvaert Rik

2. Iserlohn                GER    12b. 40:28     Schön Axel – Endrowalt Daniel

3. Leeden 2               GER   12b. 29:25     Göpfert Thorsten – Kuhlage Markus

4. MO Svitávka          CZE    07b. 29:35     Loskot Pavel – Krejčí Marek

5. Leeden 1               GER    07b.16:25      Wallenhorst Mario – Schwerdtfeger Marcus

6. Kolárovo                SVK    03b. 18:29     Loskot Robert – Rizman Robert

7. Cronenburg            FRA    03b. 19:45     Noeppel Philippe – Ohl Jacques